Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WhiteRock41
Gerçek AdCüneyt Akkaya
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 12 ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2 ADET Teclast X80 Plus 8.0 inch DUAL BOOT Tablet başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
8 inç Teclast X80 Plus bir tanesini ben aldım.Sorunsuz ve hızlı bir alışverişti.Teşekkürler... Mesaja git »
Bende XIAOMI RedMi Note 2 aldım.Gerçekten çok ilgili bir satıcıSiparişim bir günde elimde oldu.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.Sorunsuz ve... Mesaja git »
SAMSUNG Galaxy S4 Kulübü {GT-I9500} - İlk Sayfayı okuyun başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Aynen dediğiniz gibi güncelledim, yine çalıştıramayınca yeninden rootladım.Olmadı bi daha kurulum yaparım... Mesaja git »
SAMSUNG Galaxy S4 Kulübü {GT-I9500} - İlk Sayfayı okuyun başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Prism™ Barebone V16 bende kurdum fakat Titanium Backup ı bir türlü çalıştıramadım, telefon rootlu olduğu halde Titanium da root yetkisi alın diyor sür... Mesaja git »
Amazon da Invicta saatler de indirim konusunu başlattı (2 yıl önce)
Invicta saatlerde çok güzel indirimler var.Alsak bi sıkıntı olur mu acaba?Fiyat olarak 70 euroyu geçiyor. http://www.amazon.com/s/ref=sr_pg... Mesaja git »
SAMSUNG Galaxy S4 Kulübü {GT-I9500} - İlk Sayfayı okuyun başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Daha beta diyor ama olsun haber vereyim denemek isteyen olabilir.Ben denemedim Galaxy S4 Exynos (GT-I9500) için İlk Lollipop ROM http://forum.x... Mesaja git »
SIFIR XIAOMI REDMI NOTE WCDMA HEMEN TESLİM başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
XIAOMI REDMI NOTE ORJINAL BEYAZ RENK 650 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu hafta içi almam lazım... Mesaja git »
Şu anda bu telefondan satan kimse var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mitsubishi
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
TV
Panasonic

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.074