Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kuyuduzu
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Şubat ****
Konumİstanbul,Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Farklı modemler var. operatörlerin sattığı genelde bataryalı. Bataryalı ise takdir edersiniz ki uzun süreli veya yoğun kullanımda pek mantıklı deği... Mesaja git »
TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
elbette çekim kalitesi farkı var. ping için beklentinizi yükseltmeyin. Ancak çekim kalitesi olarak şunu aktarayım, bir önceki evde cep telefonumdan n... Mesaja git »
TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
4.5g modem alacak arkadaşlara naçizane tavsiyem, eğer tek kişi kullanacaklarsa operatörlerin sattığı modemleri alabilirler (ekonomik olduğu için). ama... Mesaja git »
TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bu artık geçerli değil. eski bir akn'li tarifeden bahsediyorsunuz. o olay biteli çok oldu.... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
1- Ayrılacak bütçe ; Android Tv Box seçiminde ürünün fiyatı en belirleyici etken. Bir görüşe göre belirli modellerin haricinde garanti olmadığı için ... Mesaja git »
Samsung 860 EVO 256GB 293,63₺ Fiyat Güncellendi! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bir tane aldım. Teşekkürler.... Mesaja git »
Cinemaximum Rezaleti! Müşteri Dolandırma...Dikkat Edin. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
insanları sinema sektöründen soğutmaya bahane arıyorlar.... Mesaja git »
TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
buna dair ne web sayfasında bir bilgi gördüm ne de telekom ofisi uyardı. kaldı ki taahhütsüz katılmamak diye bir şey olsaydı müşteri hizmetleri bana ... Mesaja git »
Meizu 16 elimizde: Amiral gemisi katili telefon başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
selam forumdaşlar. şu aralar meizu radarımda. marka takıntım yok. çin markalarının hepsi özel ve güzel benim gözümde. ancak uzun ömürlülük konusund... Mesaja git »
Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
cevabınız için teşekkürler. takibe devam. diğer arkadaşlardan da yorum bekliyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

linkin_park20

Vatansever Müslüman Türk

Theologist

drvimu

spacewolf

mucoyaho

kaanari7

AYVEYEC

ozcn038

ederalvarezbalanta

Antalya.Gayrimenkul
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: İnternet Alışverişine İndirim Referans İlanı
Alıcı: nayir
Tarih: 14 Temmuz 2018; 15:25:52
Yorum
Genel Puan

Alıcı: mucoyaho
Tarih: 2 Ekim 2017; 11:08:45
Yorum
ADAM GİBİ ADAM KAÇ İŞLEM YAPTIK 1000 TL LİK...TAVSİYE EDIYORUM...
Genel Puan

Alıcı: Uacellat_62
Tarih: 16 Eylül 2017; 14:23:00
Yorum
Güvenilir arkadaş
Genel Puan

Alıcı: mucoyaho
Tarih: 9 Mayıs 2017; 2:07:19
Yorum
9.05.2017 tarihi itibari ile donanım haberde guvenılır bır arkadaştır..tarihide yazdım kı suphenız olmasın dıye..mucoyaho tavsiye ediyor
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172