Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dragon1453
Gerçek Adilker aytunc
Doğum Tarihi8 Nisan 1983
Konumİzmir,Aliağa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaslar 2 oyuncu kulaklik arasinda takili kaldim. Sizce creative sound blaster tactic 3d fury mi yoksa creative sound blaster tactic 3d rag... Mesaja git »
samsung d3 4tb mi wd my book 4 tb mi konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaslar Samsung D3 4TB 3,5" USB 3.0 Taşınabilir Disk (STSHX-D401TDB) ile WD My Book 4TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk (WDBFJK0040HBK-EESN) arasinda... Mesaja git »
Güç kaynağı önerisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
tesekkurler tavsiyeniz için... Mesaja git »
işlemci ilerde yükseltmeyi düşünüyorum. o yüzden anakartı biraz kaliteli aldım. tavsiyeniz için teşekkürler.... Mesaja git »
ekran karti en az 500 W. istiyor ama bunlar 600 W. ve 620 W. peki 750-800 W.lik bir urun alsam ne farkeder. daha iyi mi olur yoksa sizin tavsiyeler... Mesaja git »
intel i5 4460 işlemci gigabyte gaming 5 anakart samsung 2 x 1 TB. dahili hdd samsung 120 GB. ssd hdd. corseir 2 x 8 GB 1600 mhz. cl9 ram bir... Mesaja git »
Adım 1: Öncelikle bilgisayarımız açıyoruz ve (son kez) şifremizi giriyoruz. Adım 2: Win – X tuş kombinasyonunu basıyoruz. (Windows tuşuna basarke... Mesaja git »
tesekkur ederim yardimlariniz icin... Mesaja git »
Peki ekran karti anakart ile ayni marka mi alsam yani gigabyte mi yoksa msi mi. Ya da sizin onerebileceginiz bir marka var mi... Mesaja git »
hocam simdi ekran karti olarak onerebilecegin var mi? videoya baktimda acikcasi pek anlamam fps den. bir de bu 4460 islemci ne gibi sorun yaratabilir ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094