Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yilmazibrahim
Gerçek Adİbrahim Yılmaz
Doğum Tarihi17 Mart ****
MeslekMatematik Öğretmeni
KonumManisa,Akhisar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
N11'de 400/55 indirim 6 TL konusunu başlattı (21 gün önce)
N11'de 400/55 indirim sağlayan hesap 6 TL'dir. SKT 1 Ekim 2017 dir. İşiniz bitince hesap geri alınır. Ödeme: Enpara... Mesaja git »
E-Bebek 150/15 chip kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sitesinden kampanyaya katıldım ama geri mesaj gelmedi. Kayıt olmuş mudur acaba?... Mesaja git »
N11 300/55 indirim kuponu (verildi) konusunu başlattı (bir ay önce)
Sadece bugün geçerli N11 300/55 indirim kuponu 15 TL'dir. Hesap işiniz bittikten sonra geri alınır. (verildi) Ödeme: Enpara, Halkbank veya Garant... Mesaja git »
Bana da okul kampanyasından mesaj geldi ama giyim kampanyasından gelmedi. Büyük ihtimalle ekstrede yansır diye düşünüyorum.... Mesaja git »
*** SAMSUNG GALAXY S8/S8+ FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI 📱📱📱 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Resmi distribitor fiyatlari bile artık yavaş yavaş makul fiyatlara yaklasti. Su anda cıkış fiyatina gore yaklasik 600 lira indirimli modeller icin fir... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar; Konusu vardıda ben mi görmedim bilmiyorum. Öyle bir durum varsa konu silinebilir. Xiaomi Mi6 ürünü gittigidiyor üzerinde satışa çı... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatı da gayet uygun. Biz yuvarlak olanından almıştık. Bebeğimiz oyuncaklarını çok sevdi. Ama şimdiki aklım olsa ... Mesaja git »
Klima Fırsatları Burada Toplansın ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben de bu ürünü aldım 44 tl kuponla birlikte. Daha önceki fiyatlarını bilmiyorum ama bu fiyat uygun gibi geldi.... Mesaja git »
PARAF Ramazan 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
n11'de alacağınız ürünün tamamını karşılaması gerekiyor paraf puanın. Ben genelde opet'te kullanıyorum.... Mesaja git »
Arabalar 3 filmine bilet (verildi) konusunu başlattı (4 ay önce)
Arabalar 3 filminde geçerli kod 7 TL'dir. (verildi) Şifre, MPX, IMAX, 4DX ve DBOX hariç tüm Cinemaximum sinemalarında geçerlidir. (3d, gözlük dah... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078