Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
armanbicakci
Gerçek Aderman bıçakçı
Doğum Tarihi8 Mayıs 1981
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
TouchWizi unutturacak paylaşım :)) Nova Launcher Prime(Uygulama içi satın alım sunar) + Sesame Shortcuts(Uygulama içi satın alım sunar) Nova Launhce... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
benim ekran matrisi 5x5 ama bende de o ikonlar bir mm yukarıda. başka bir çözümü olmalı.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
aynen dediğiniz gibi 8-10 denemeden sonra kendiliğinden açıldı. çok teşekkürler.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
evet bunu da denedim 10-15 gün önce yine siz yollamıştınız.... Mesaja git »
yine ne yazık ki aktivasyon hatası verdi.... Mesaja git »
bugün temiz bütün wipe ları yeniden yapıp direk package disabler pro yu kurmayı denedim yine aktivasyon hatası aldım, yok mu bilgisi olan biri???... Mesaja git »
arkadaşlar, s7edge imde 7.0 yüklü, geçenlerde nereden estiyse 6 ya döndürdüm odin ile sonra yine rahat durmayıp ota üzerinden güncelleyip 7.0 a geçti... Mesaja git »
teşekkürler, linkte bir sıkıntı olma ihtimali var mı acaba? dosyaya ulaşamıyorum.... Mesaja git »
Package Disabler Pro nun çalışan versiyonunu paylaşabilecek olan var mı acaba? benim bulduklarım "License error code:102" diye internet bağlantısı ile... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094