Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
armanbicakci
Gerçek Aderman bıçakçı
Doğum Tarihi8 Mayıs 1981
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tüm uygulamalar kısmına gelip, bildirim almak istediklerinizin yanındaki maviyi griye çevireceksiniz. Bu işlem sonrasında bildirimler gelmiyor ise, u... Mesaja git »
bu videoyu buldum verileri temizle demek gerekiyormuş sanırım. [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=WYCnU2vgx1k]... Mesaja git »
arkadaşlar uygulamaların internete çıkışını programsız nereden engelliyorduk?... Mesaja git »
galaxy önerilerini açtığımda "yeni güncelleme" bulundu uyarısı veriyor ve play store a yönlendiriyor. play store da ise "cihazınız bu sürümle uyumlu d... Mesaja git »
rica ederim. knox +1 olduysa şu an için çözümü maalesef yok. o para ile satılan uygulamayı gördüm ama bir çok forumda fake yazıyor, gerçekliğini bile... Mesaja git »
rica etsem biri aod ekranına çift tıklayarak uyandırma ve uykuya alma için olan apk yı paylaşabilir mi tekrardan. aradım bulamadım.... Mesaja git »
olabilecek en iyi seçeneklerden, uygulaması çok zor değil, kolay çiziliyor ama ekranın çizilmesinden iyidir. kırılma konusunda ise bi fayda sağlamaz.... Mesaja git »
aynı sorun bende de var ben de bir çözüm bulamadım, bir süre sonra klavye boyutu harfler küçülüyor. sonra düzeliyor filan. bi ayar tutmadı nedense.... Mesaja git »
teşekkürler, benim bildiğim iphoneda içindeki barometrik sensördeki değişim miktarından çıkılan kat miktarını söylüyor, sonuçta onunki de tahmini.... Mesaja git »
merhaba, s7 edge SHealth de iphone 6-7 lerdeki gibi adım saymanın yanında çıkılan kat miktarını gösteren bir özellik var mı? ben göremedim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094