Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coke019
Gerçek Adcengiz öner
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Efsane olacağını düşünmüyorum... Mesaja git »
iphone bokeh efekti veren kamera uygulaması başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Fore uygulaması gerçekten is görüyor... Mesaja git »
iPhone 7 Plus Arama Geldiğinde Ekran Uyanmaması Problemi Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Cihaz iPhone 8 bende herhangi bir sorun kalmadı biseyde yapmadım... Mesaja git »
iPhone 7 Plus Arama Geldiğinde Ekran Uyanmaması Problemi Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Son güncellemeyle sorun kalmadı arkadaslar 11.2.5... Mesaja git »
Yeni telefon alacaklara tavsiye verirken başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
7 pluslarla ilgili şebeke sorunu var, videoda cızırtı sorunu var,arka tarafındaki boyada sedeflenme sorunu var ve boyutları bana göre çok büyüktü sirf... Mesaja git »
••••İphone 8-8 Plus-X Kılıf ve Aksesuarları, Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Nasıl yok inanamıyorum elma logosunda fark var... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam ikisinide kullanmış olarak kesinlikle 8 diyorum foto kalitesi olarak... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Taşıması zor olduğu icin ben 8 le yoluma devam etmiştim on cepte taşıyorsan benim gibi kesinlikle düzünü al plus kullanıp 8 e geçiş yapmış biri olarak... Mesaja git »
iPhone 7 Plus Arama Geldiğinde Ekran Uyanmaması Problemi Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bence bunu mail olarak atalım apple a bence daha detaylı Bilgi alırız... Mesaja git »
iPhone 7 Plus Arama Geldiğinde Ekran Uyanmaması Problemi Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ayni sorun benim iPhone 8 de ve eşimin telefonu iPhone x dede var bence tamamen yazilimsal... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

Tunyukuk

aydinliadm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047