Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dobermann
Gerçek Adzeki birer
Doğum Tarihi28 Mart ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar evimde internetim yok ps4 almak istiyorum. online oyundan ziyade hikaye modlu oyunları tercih ediyorum. evimde internet olmaması sıkıntı ol... Mesaja git »
Bugün bayileri gezdim. (Durum içler acısı ) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
niye makaraya alıyorsunuz? ağlanacak halimize gülüyoruz gerçekten.... Mesaja git »
BÖRÜ | StarTV | BİTTİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Blu tcv ne star TV haricinde izleyebileceğimiz bir site var mıdır? WiFi olan bi yerde indirip daha sorna izlemek istiyorum... Mesaja git »
ASGARİ ÜCRET İLE GEÇİNMEK başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bu devirde karı koca çalışmadan ev geçindirmek imkansız. Tek ben çalışayım ev geçindrieyim çoluğum cocuğum olsun istiyorsanız en az 5000 şa... Mesaja git »
hocam bu tipler piyasayı yükseltiyor işte. aracın değeri 40 binse dürüst satışı 40 bin yazıyor. bu tarz insanlarda gidip 39 a alıyor malum sitede sonr... Mesaja git »
2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar enpara hesabımla kayıt oldum 15 liraya. şimdi enpara kredi kartı gelecek bununla ikinci kez üye olabilir miyim eşimin adına? eşimin telefon... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar merhaba mi5 prime ekran kırıldı da bunu değiştirmek için önerebileceğiniz bir yer var mı? işini düzgün yapan? istanbuldayım kadıköy eminönü... Mesaja git »
N11 300/40 2TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
merhaba aqua florya da geçerli mi? 2 kod 15 lira olan sinema biletini almak istiyorum. 2d filme gideceğim eşimle.... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sipariş tarihim 18 kasımdı dün gelir hocam mng yi bir arayın isterseniz... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Beni aradılar bugun 2 gün içinde teslim edileceğini söyledi bi kadın. Ayrıca vergi çıktı ama biz sizin için ödedik gibi birşeyler dedi işim vardı pek ... Mesaja git »
Arkadaşları

Ebuduk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: UNCHARTED 2 Killzone 2 3
Alıcı: hakand1905
Tarih: 4 Temmuz 2013; 22:29:13
Yorum
sorunsuz, temiz alışveriş...
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR Kinect + 10 oyun + lcd aparatı 220 tl
Alıcı: _2FAST4U_
Tarih: 20 Ağustos 2011; 8:56:45
Yorum
Sorunsuz ürün tesekkurler.
İmza
May the Force be with you
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Takım
Beşiktaş
TV
LG

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125