Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahweto
Gerçek Adahmet okutan
KonumTokat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben de bu televizyonla ilgileniyorum yardımcı olacak arkadaş var mı?... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
7 saat ekran süresi zor alıyorum. Yardım please...... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar p3'ü bekliyi mi? Bir de medimarkta grisi var nasıl sizce?... Mesaja git »
★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
P2 biraz büyük, 5 inç olup bataryası 2 günü çıkaracak telefon tavsiye edebilecek var mı? Marka, garanti ve bütçe fark etmez.... Mesaja git »
THY Yurt Dışı Satış Festivali(109$ den baslayan fiyatlarla) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Paylaşan arkadaşa tşkler.. Ekim ayının ortasına 10 günlük barcelona git-gel 403 tl.. Şimdi shengen ve otelleri ayarlayalım ..... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Çok önceleri ali amcadan almıştım, bence o tür şeyler için aliexpress daha mantıklı..... Mesaja git »
İngilizce whatsapp grubu başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
özelden attım hocam... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
2. el iki kollu 500 gb eski kasa buldum 800'e verecek, sizin paylaştığınız 500gb slim son kasa heralde garanti durumu nasıl?... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/60916/6a7b6201-4450-4156-ad8b-7191b0d3cf5e.jpg 50 Gün oldu az da olsa dökülmeler devam ediyor... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
30. Gün Arkadaşlar havalar ısındı, motora biniyorum kask takmanın bi' mahsuru olur mu?... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094