Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
batarist
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE FREEZONE YENİ TARİFELER ( ESKİ YENİ ABONELERE AÇIK) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Anladim tesekkurler. Hatti alirken direk 50 tl ve icinde 40 tl var dediler. Aldim bende. Acil lazimdi. Birde ben mega3gb kullaniyorum. Ceparan kayit o... Mesaja git »
VODAFONE FREEZONE YENİ TARİFELER ( ESKİ YENİ ABONELERE AÇIK) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam 50 tl odedim hat ucreti olarak. Icinde 40 tl geldi. Mesjida geldi 40tl. Paket alamiyorsun ama arama msj ivin kullanabiliyorsun yaziyor.... Mesaja git »
Cok tesekkur ederim. Bittikcedolan 1gb paketinde internet 1gb degilmiydi? Yazdgnz tarife de 2gb internet gorunuyorda. Katilim icin bittikcedolan1gb ya... Mesaja git »
Yeni hat hocam. Sidmdi aldim. Daha herhangi bir paket yazdirmadim sisteme. Bos gorunuyo tarife olarak... Mesaja git »
Merhabalar. Simdi acilen hat almam lazim. Onerebileceginiz bir paket var midir? Bayidekiler genelde ezbere konusuyorlar. Onerilerinizi bekliyorum. Fat... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (19₺) (Herkese Açık) Diğer Tarifeler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
(Herkese Açık) Her Yöne 750DK + 1000SMS + 2GB : (19₺) [b]( BITTIKCEDOLAN1GB -> 7000 )[b] ...... Mesaja git »
GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Merhabalar. Atasundan essilor icin ortalama 250 tl seiko icin ise 350 tl fiyat aldim. Numaram 1 numara. Bunlar sadece cam fiyati. Bu bilgidayar kullan... Mesaja git »
Hocam diretseydiniz biraz. Ses kaydi falan var diye. Ustune dustunuzmu. Ya aslinda free isimi goruyor ama aidatsiz olduhu icin pek kamp yararlanamiyir... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Merhabalar. 23 haziran aksam 8 ve sonrasina diyarbakirdan ist ataturke bir adet bilet 24 haziran sabah saatlerinde yine diyarbakirdan iatan... Mesaja git »
Hocam peki ilk ayda yansittiklari aidat da, geri iade konusunda nasillar. 1 ay icinde aidat yasitacaklar. Pek kullanmis da olamayacagim. Ilk aidatta i... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078