Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
batarist
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benim siparisimi iptal ettiler. Magaza da urun yokmus. Marmara forumdan gelicekmis. Ama urun olmadigi icin iptal ettiler. Siparis adresim bahcelievler... Mesaja git »
Arkadaslar ben siparisi kendi adima olan kredi kartindan vericem fakat evde teslimati babam alicak. Bi sikinti olirmu. Kredi kartina bakalm falan derl... Mesaja git »
Bireysel Emeklilik Sistemi Ve Emeklilik Yatırım Fonları başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Cok tesekkur ederim hocam. Katki paylarinizin getirileri yuzde olarak cok iyi gorunuyor. Genelde hangi fonlar da degerlendirdiniz. Bu fonlar konusunda... Mesaja git »
Bireysel Emeklilik Sistemi Ve Emeklilik Yatırım Fonları başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Merhabalar. Herkese bol kazanc dilerim. Ben yeni memur olmak icin gun sayiyorum. Daha once bes im yok. Simdi ise basladigimda otomatik olarak bes yapi... Mesaja git »
Merhabalar. M. Electric kirigamine zen inverter serisi den beyaz renk urun alicam. Oda 27 metrekare. Kesif icin geldiler. Thermal kameral ile olcum f... Mesaja git »
Tıraş Bıçağı Fırsatları... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
http://www.hepsiburada.com/gillette-fusion-proglide-flexball-tiras-paketi-tiras-makinesi-8-li-bicak-jel-p-SGGILLETTE5486 Hocam merhabalar. Suan ici... Mesaja git »
Tıraş Bıçağı Fırsatları... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
http://www.hepsiburada.com/gillette-fusion-proglide-flexball-tiras-paketi-tiras-makinesi-8-li-bicak-jel-p-SGGILLETTE5486 Arkadaslar bu paketin fiya... Mesaja git »
2 gündür deniyorum ama hep hata veriyor. Yanimda dan deniyorum bu sefer vodafone sayfasından onay vermeniz lazim diyor. Vodafone ana sayfa self servis... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
4GB interneti olan mega yeni paketine gecmek istiyorum fakat hepsinde mega yeni yaz 7000 e gonder yaziyor. Nasil secebilicez 4gb olani?... Mesaja git »
Öncelikle, geniş kitleye hitap etmek istediğim için konuyu buraya açtım, yöneticilerin silmemelerini rica ediyorum, Ayrıca kitapların çoğu okuma liste... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078