Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
batarist
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Cevabi olsa sormazdim zaten. Cavbinin oldugunu dusunuyorsan cevap vermeyin arkadasim. Soruyu sormusum, baktn ki sana gore hic bakmadan soru sormusum g... Mesaja git »
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Basvuruyu yaptm kart geldı. Fakat anlamadigim kartn uzerinde altin kart yaziyor. Simdi bu bildgmz hesap karti değilmi. Yorumlari okudigmda hesaplarla ... Mesaja git »
*****GİTTİGİDİYOR YENİ HESABA 6 SAATLİK 15/75 ÇEK VERİYOR*** başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
şimdi chrome gizli sekmeden hesp açtım fakat vermedi :/ kullanmayan arkadaşlar yardm edebilirse çok sevinirim... Mesaja git »
Sony Xperia Xa Ultra başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Merhaba arkadaslar. Ortalama 1,5 ay once telefojun ekranin sol ust tarafinda sararma meydana geldi. Verdmmkvk ya. Bana 200 kusueat ucret cikardilar. S... Mesaja git »
Merhabalar. Yarn son gunu olan trafik sigortasi icin acil teklif lazim. Bilgileri nsl ulatirmam lazim. Buradan mi yoksa bi tlf numarasina mi atayim... Mesaja git »
Merhabalar. Bugun son gunu olan trafik sigortasi icin acil teklif lazim. Bilgileri nsl ulatirmam lazim? Ozelden yada herhamgi bir telefon numarasina?... Mesaja git »
GG 80/20 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bende 2 kez denedim fakat olmadı. şansıma bak, alışveriş yapacaktım yarıda kaldı. Kod verebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum, kullanmayacak olan ... Mesaja git »
Powerbank Tavsiyesi Anker, Belkin, Xiaomi, Asus, konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Daha önce Xiaomi 10000 mah powerbank kullandım. Ürün bu; Geçen sene Hepsiburadadan aldım. SAtıcı Hepsiburada olanından. Ama 1 sen... Mesaja git »
Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Daha önce Xiaomi 10000 mah powerbank kullandım. Ürün bu; Geçen sene Hepsiburadadan aldım. SAtıcı Hepsiburada olanından. Ama 1 sen... Mesaja git »
Akbank Artı Para Faizi %0 olmuş başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
XXX no'lu hesabiniza bagli Arti Para'nizi 13.04.2018-30.04.2018 tarihleri arasinda aylik standart faiz orani %1.84 yerine aylik %0.00 orani il... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.074