Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Flo_Rida
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus N580VD Serisi | 7700 HQ / GTX1050 GDDR5/ 128 SSD başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam fiyat ne düşünüyorsun??... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Olaya şöyle bakıyorum; bir telefonun fiyatı aylık gelirinin yarısını geçiyorsa almamalısın. Ya da biraz daha esnek olsun; yıllık gelirinin %5'ini geçm... Mesaja git »
Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Evlenecek için en büyük fırsat çok geç olmadan bu hatadan dönmektir. Geriye kalan kol gibi taksit ve borçlar ile ipotek edilen uzuuuun yıllar.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocanın en geç sezon sonunda gönderileceğini düşünüyorum. Yönetim ve hoca arasında uyumlu bir ilişki ve iletişim olmadığı artık bariz bir şekilde bell... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Onu yazanlara sorsana delikanlı... Mesaja git »
Gs'ye operasyon yapılır diye umutlananlarla aynı takımı desteklemekten utanıyorum.... Mesaja git »
Oğuzhan ve talisca rezalet. Gökhan gönül ölmüş, caner fiyasko. Ayrıca bu oğuzhanın değil beşiktaşta, super ligde bile oynaması fiyaskodur. Bu adamın f... Mesaja git »
Bu takımdan bi bok olmaz kimse kendini daha fazla kandırıp daha fazla üzülmesin.... Mesaja git »
Beyler maçı stadyumda izliyorum. Takımda çok ciddi bir disiplinsizlik var, oyuncuların maç seçtiği aşikar. Bu oyun zihniyeti devam ederse şampiyonluk ... Mesaja git »
XİAOMİ Mİ6 [128 GB ] 2000 TL MİGROS YANIYOORRR başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaşlar selamlar, bu telefonu annem için almayı düşünüyorum. Yıllardır eski bir samsung kullanıyor, whatsapp bile yok. Bu telefon işini görür mü? Y... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
without pain and sacrifice, we would be nothing...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125