Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Flo_Rida
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Selamlar, projeksiyon konusunda bilgim henuz sınırlı. Evde digiturk var, sadece mac izliyorum. Arada bir ps 4. Merrak ettiğim; digiturku bu alete... Mesaja git »
4K Ultra HD Projeksiyon Cihaz Serisi PX747-4K/PX727-4K Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
fiyat cidden uçuk geldi. xgimi h2 hakkında ne dersiniz?... Mesaja git »
Teknosa Asus Notebook İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
hocam düşmüyor 150 tl indirim gg'de... Mesaja git »
hocam teknosa sitesinden mi aldınız? eve teslim mi, kargo mu?... Mesaja git »
Ben de aynı urune bakıyorum, super bi cihaz. Gittigidiyordan sipariş verilir mi???... Mesaja git »
Bu fiyatlar mağazada da geçerli mi? İlla ki netten mi almak lazım???... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Şampiyonluk için her yol mübah mıdır? Bence değildir. Burak Yılmaz'ı istemiyorum. Burak gelirse, her yolu mübah gören Fener'den ne farkımız kalı... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar uefa, avrupa diye kendimizi kandırmayalım. Aynı hatayı geçen sene de yaptık. Geçen yaz burada çok yazdım, haziran 2018'de ffp bitecek, bizm... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu sezon kaybımız cidden çok büyük, o kadar büyük ki korkarım yeni sezonda zamanla farkına varacağız. Giden gitti, gelecek sezon için hali hazırda eld... Mesaja git »
Panini World Cup 2018 Sticker Album Fan Club başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gereksiz dedigin, her turnuva doneminde acilan konu. Seni ilgilendirmiyorsa bakmazsin. Buradan ilgili arkadaslarla devam ederiz.... Mesaja git »
Arkadaşları

nogrican

Tadım200g
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
without pain and sacrifice, we would be nothing...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094