Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Flo_Rida
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hoca gergin, sinirli ve başına buyruk. Yardımcı istemedi, başkanla atıştı, futbolcuları basının önüne attı. Aslında geçen sezon belliydi devam etmemem... Mesaja git »
Yaş 33, 2 üniversite mezunu için kaynak tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bildiğim kadarıyla 5 yıl geçerlilik var. Ancak okullar kendi mezunlarına yıldan bağımsız olarak bireysel bazda değerlendirme yapabiliyor.... Mesaja git »
Yaş 33, 2 üniversite mezunu için kaynak tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sanırım yanlış anlaşıldım. Dersleri sıkı takip edip, office hour'da hocalarla konuları tartışmak, çeşitli dersler için öğrenci-asistan olarak görev al... Mesaja git »
Evet hocam, hukuk fakültesindeyken hem çalışıp hem okudum. Hukuk okuma amacım hem işimle doğrudan ilgisinin olması hem de malum çalışma hayatı uzun, y... Mesaja git »
Hocam ne yazık ki mühendisliklerin yurt dışı imkanı hakkında bilgim yok. Yanlış yönlendirmede bulunmak istemem.... Mesaja git »
Uygundur hocam, yalnız hedefiniz yurt dışı ise buna yönelik uzun vadeli bir planlama yapmanızı tavsiye ederim. Odtü işletme veya iktisata girdiğinizi ... Mesaja git »
Hocam zaten ders saydırma imkanı ve geçmişe özlem nedeniyle odtü ya da ankara düşünüyorum. Eng'lerin tamamından muafiyet alırım, toefl da var. Free el... Mesaja git »
Arkadaşlar selamlar, Yaş 33, odtü işletme (2008) ve ankara hukuk (2016) mezunuyum. 9 yıldır finans sektöründe çalışıyorum. 2019'da sınava girip psikol... Mesaja git »
30 YAŞINDAN SONRA OKUNABİLECEK ÜNİVERSİTE başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam selamlar. 2008'de odtü işletmeden, 2016'da ankara üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldum. Hukuk fakültesine çalışırken girdim, çalışırken ... Mesaja git »
Selamlar, projeksiyon konusunda bilgim henuz sınırlı. Evde digiturk var, sadece mac izliyorum. Arada bir ps 4. Merrak ettiğim; digiturku bu alete... Mesaja git »
Arkadaşları

nogrican

Tadım200g
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
without pain and sacrifice, we would be nothing...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.232