Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jodhpurs
Gerçek AdEvren
Doğum Tarihi14 Mart 1986
MeslekTurizm
İlgi AlanlarıMüzik,Sinema,Spor,Teknoloji
KonumGaziantep,Şahinbey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BAYRAMDA ISS'LERDEN HEDIYE BEKLIYORUZ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sanırım hediye olarak bunu kast etmiştiniz, ara sıra ve genellikle olan hatadan yada gerçekten hediye bu şekilde platin 25mbps kullanıcısıyım. . .... Mesaja git »
Superonline Youtube Yavaşlık başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Fiber kullanıcısıyım bende herhangi bir sorun yok mobil,bilgisayarlar,akıllı tvler sanırım bölgesel . . .... Mesaja git »
fibermaxa geçmelimiyim neden? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Çok güzel bir şekilde yaklaşımda bulunmuşsunuz ilk olarak bu sebepten dolayı teşekkürler, Vodafone'u şu şekilde suçlayabiliriz, yapılan haksızlığı vey... Mesaja git »
fibermaxa geçmelimiyim neden? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Düzelttim evet mesajı sonradan anladım ne demek istediğinizi... Mesaja git »
fibermaxa geçmelimiyim neden? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Yalan dolan ve 3.sınıf hizmete para vermekten ise 25mbps pingi iyi hızı da dalgalanmadan sınırsız kullanma bir seçenek olabilir.... Mesaja git »
fibermaxa geçmelimiyim neden? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Benim Vodafone fiber ile birkaç günlük anım var ve bunu yazdım, birçok arkadaşımız da maalesef hız ile ilgili sorunu yaşamış bulunuyor, alt yapı sahib... Mesaja git »
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bende ilk etapta öyle düşündüm fakat değil, 100mbps hız veremiyor 75-80mbps genel olarak yoğun saatlerde 45mbps geçmiyor (Fiber olmasına rağmen) artı ... Mesaja git »
Superonline İnternet erişimi yok acil yardım lazım başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Yapacağınız tek işlem iptal ettirerek altyapının asıl sahibi olan Türk telekom abonesi olmanız, neden derseniz daha iyi hizmet daha ilgili ve çabuk so... Mesaja git »
Fiber de superonline mi/ vodafon fbermax mı? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Anladım ama maalesef bir Turkcell gibi kaliteli hizmet ağları yok işime gelen bir tarife idi fakat hız veremediler müşteri hizmetleri bilgisiz Turkcel... Mesaja git »
Fiber de superonline mi/ vodafon fbermax mı? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Siz bu şekilde yazınca aklıma takıldı şuan iptal sürecini bekliyorum ama Vodafone dediğiniz gibi AKK kalktığında o kampanya idi şimdi bu tarifler kota... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Klima
Arçelik
Ses Sistemi
Lg
Tablet
ASUS
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Kulaklık - Amfi
Creative, Philips, Beats Audio

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.081