Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jodhpurs
Gerçek AdEvren
Doğum Tarihi14 Mart 1986
MeslekTurizm
İlgi AlanlarıMüzik,Sinema,Spor,Teknoloji
KonumGaziantep,Şahinbey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Digiturk yeni hd kanallar geldi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
302 kanal çıkmakta . . .... Mesaja git »
Eurosport 3-4-5 HD başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ne yapmak lazım; Gerçek bir tv platform markasına üye olmak gerekiyor, Türkiye'de maalesef bir adet vardır, diğerleri maalesef içi boş platformculuk o... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tüm kanallar,avantaj,aile paketi yan oda,her iki üyelik plus kutu aylık 114.... Mesaja git »
Kendilerinin de bahsettiği gibi ben Digiturk turksat abone olanların bu şekilde beklenti içerisinde olmasını anlamıyorum, bu platform teknolojileri de... Mesaja git »
★★★ Nexus 6 Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayır gelmeyecek en son güncellemesini ekim güvenlik olarak aldı, başka güncelleme almayacaktır.... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Artık seneye o şekilde yaparım ;) teşekkürler. . .... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İptal için bayii cihaz teslim ettim iptali bayii aracılığı ile yaptım ama sadece yan oda için yaptım bunları ve görüşmede ana odaya bir şeyler yapmala... Mesaja git »
Yan odamı kapatmak istemiştim buna istinaden bana sunulan ana odam filmin yıldızı sporun yıldızı dizi paketi avantaj paketi 6 ay yarı fiyatına geri ka... Mesaja git »
Superonline 100 Mbps kullanıcaların dikkatine ! başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Hızınızı tam olarak alamadığınızı söyleyin 5ghz destekli modem istediğinizi dile getiriniz yine degisiklik yapamayacaklarını söylerler ise daha sonra ... Mesaja git »
Sagemcom Digiturk Plus IQ başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Yazılım sürümü 5.3.8 yükleme tarihi 24.1.2017... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Ses Sistemi
Lg
Tablet
ASUS
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Kulaklık - Amfi
Creative, Philips, Beats Audio

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047