Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuteKavun
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Şubat 1994
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yani ozaman beni şuan kötü anlamda etkileyen birşey yok? Ancak bu sözleşmem bitince yeni sözleşmelerde sıkıntı olacak diye duydum. @Petegrus Valla ... Mesaja git »
Konuyla ilgili inanılmaz bilgi kirliliği var. Bende olayın ne olduğunu net olarak anlayamadım. AKN kalkacak kota aşımında ek ücret gelecek. Gece bel... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Zam'a Zam resmen..... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bekleyin hocam bende pusudayım güzel oyun ama +40TL edecek oyun değil. 20 güzel bir fiyat oyun için. Düşsede keyifle oynasak. ... Mesaja git »
Yanlış hatırlamıyorsam %30 indirim almıştı çok büyük değildi. O kadar fiyat hakettiğini düşünmüyorum, %60 indirim bekliyorum o oyun için ozaman alacağ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Epey uğraştım hocam bende resette düzelmedi. Oyuna repair yapıp steame girişi yönetici olarak çalıştır şeklinde yaptım ancak girdi. Geldiğimde 12. rou... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar idle master da online olan oyunları taramasını engelleseniz bile sakın idle master açıkken csgo gibi oyunlara girmeyin vac ban değil ama va... Mesaja git »
2D online oyun arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun hakkında bilgi verebilir misiniz?... Mesaja git »
4-5 aydır istek listemde ve indirime hiç girmedi. ... Mesaja git »
@Gezmeyi Seven Adam Hocam bayağı yakın birşey gibi çok teşekkür ederim attım hemen listeye. @Hakimichi-kun Mafia serilerinide oyna... Mesaja git »
Arkadaşları

bozcan

darkest earth

D3erin

Tilki_Andrei

Kasiragii
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KuteKavun
#SONY #PS4 #XPERIA Z2 #KAVUN #TAKOYAKI #WATANABE #ANIME
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
PSN ID
KuteKavun
İşlemci
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125