Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuteKavun
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Şubat 1994
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Metin2 ve knight online neslinin artık büyümüş olmasi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
2007-2013 yılları arasında sürekli, 2013-2016 yılları arasında da belirli aralıklarla Knight Online oynamaya devam ettim. Heralde o neslin okuyabilmiş... Mesaja git »
Lineage 2 Revolution başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bazı şeyler tam belli değil gibi bide, zindan da ne gelir ne gider anlaşılmıyor parti nerede bazen bulamıyorsun eksikler var gibi.... Mesaja git »
Lineage 2 Revolution başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Dün bende başladım ama biraz karışık gibi oyun.... Mesaja git »
Whatsapp tuhaf bildirim sorunsalı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Son zamanlarda whatsapp'ın veri sistemi çökmeye başladı bu gibi hatalar 1 aydır oluyor. Geçen haftada bir kaç saat wp'ye erişim olmadı. O zamanda bana... Mesaja git »
ENES BATUR FİLM ÇIKARTIYORMUŞ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Zamanında yeşilçam'ın çöküşünde kurtarabilmek için o dönemin popüler arebesk vb sanatçılarına teklifler yaparak filmlerde oynatmış, yeşilçam'ın içine ... Mesaja git »
Arkadaşlar oyun yaptım? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kendinizin kattığı hiçbir şey yokki.. Alıp konseptin aynısını yapmışsınız. Grafik tasarım senaryo adına dair hiçbir katkınız yok.... Mesaja git »
Emoji arama ve telefon numarası değiştirme zaten bir süredir yokmu, beta kullanmıyorum.... Mesaja git »
Sigara, açık alanlarda YASAKLANMALI ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Katılıyorum aynı durumdan müzdaribim. En temizi Japonyadaki sistem gibi olacak, sigara içmek için bazı alanlar olacak onun dışında içenlere para cezas... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim hala anlamadığım şey bu kadar para dönüyor sistemleri var oyun Türkçede çıkıyor, satında alıyoruz ama hala Türkiye liginin stadyumları yok, 2. l... Mesaja git »
Bu ülkede yaşamayı hak etmiyoruz! (Ss’li) (Kezbanlar!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mükemmelsiniz hocam söylediğimi tazeler şekilde cevabınız. Anlatabilsek işte..... Mesaja git »
Arkadaşları

bozcan

darkest earth

D3erin

Tilki_Andrei

Kasiragii
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
PSN ID
KuteKavun
İşlemci
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125