Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semihmurat
Gerçek Adsemih murat öz
KonumEdirne
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
cevap basit güç zehirlenmesine uğradılar ferrariler ile gezmeye başlayınca müşterisine hakaret eden bir zihniyet jef bezos sizin kadar havalan... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
elimde az kullanılış tüm ekipmanları kutusu tam 1 yıllık onkyo 545 var düşünürseniz konuşalım... Mesaja git »
►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Onkyo TX-NR545 gümüş renk AMFİ mi cihaz değişikliği nedeniyle satışa koymayı düşünüyorum hollanda mediamarkt tan alındı 1 yıllık çok az kullanıldı... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
benim aylık baremim 50 liraydı 59x12 teklif ettiler almadım izlemediğim maçlara fazladan para veremem vermemde keyifleri bilir çanağı bile çevirdim ... Mesaja git »
Eskiden günde 10 kere baktığım konuya 3 günden beri ilk kez giriyorum keza foruma da aynı şekilde referans varmış yokmuş değilde koyduk size mi sorac... Mesaja git »
Micro USB kablo alacaklar ugreen alsın kabloları çok kaliteli gerek soketleri gerek kablo kalitesi... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Denon x2300h mi yoksa marantz Sr 5011 mi... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Subwoofer şuan pek mümkün gibi durmuyor hocam hem yer yokluğundan hemde hoparlörlerin baslarinda bile ne olur böyle güm güm diye gelen canım babam say... Mesaja git »
Dac modülü daha iyi gibi geldi bana okuduklarimdan ve dinledigimden daha detaylı ve temiz ses veriyor sistemde subwofer mevcut değil indianaline leri... Mesaja git »
MARANTZ Ev Sinema Sistemleri (Genel Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benimde şuan kullandığım amfi ONKYO TX nr545 modeli hoparlorlerim indianaline tesi modeli önler kule arkalar bookshelf amazondan Marantz Sr 5011 baktı... Mesaja git »
Arkadaşları

atalayalper

can-can-can

FUgras
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141