Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semihmurat
Gerçek Adsemih murat öz
KonumEdirne
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hdmi sorunu devam ediyor hala durup dururken görüntü vermeyi kesiyor bir yeri yapmışlar öbür taraf gitmiş komple cihazı kullanamıyorsun... Mesaja git »
avatar da da denk geldim şuan aklıma gelen böyle 50 gb film indirip sağlıklı izleyemeyince de olmuyor... Mesaja git »
amazon de de yazlık spor ürünlerinin bazılarında %20 indirim var yanlız türkiye ile karşılaştırıp bakın ben columbia gömlek baktım trendyolda daha... Mesaja git »
bilemiyorum hocam hadi indirdiğim sitede sıkıntı var desem başka sitelerden de indiriyorum onlardakilerde de arada oluyor mesela rogue one hem 3d... Mesaja git »
bazı blu ray filmlerde filmde atlama yapıyor eski cıhazımda çok nadir gördüğüm olay maalesef bunda sık olmakta donanim her ne kadar iyi olsada yazılım... Mesaja git »
bende bazı iso larda atlama yaşıyorum eski cihazımda olmazdı veya çok nadir olurdu inşallah bu srunları çözerler baya var zira... Mesaja git »
Spedu micro usb cable 1 m 2 adeti 1.76$ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Benim kredi kartımdan 200 euro çekim oldu yurtdışı açıkçası AliExpress den şüpheleniyorum... Mesaja git »
Dikkat : İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar ve detaylı bilgi sahibi olmayanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra en üstte bulunan Sıc... Mesaja git »
çok teşekkür ederim hocam bu cihazı almamdaaki temel sebep olan blu ray menüleri açması özelliği çalışmayınca baya bir can sıkıcı oluyor direkt pla... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yokmu primary üyeliğimin oyununu neden istediğim herhangi bir üyelikte açamıyorum kilitli görünüyor bu oyun sadece... Mesaja git »
Arkadaşları

atalayalper

can-can-can

FUgras
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063