Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semihmurat
Gerçek Adsemih murat öz
KonumEdirne
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
arşivlemeyi nasıl yapıyoruz hocam... Mesaja git »
Amazon da 2 tb Lillard çok avantajlı olmuyor tr ye göre 4 tb daha avantajlı bizim arkadaş Seagate 4 tb aldı 99 a kargo vergiudahil 126 ya geldi supe... Mesaja git »
bir invictaya 1000 tl vereceğimi hiç sanmıyorum o paranın hakkı citizen olabilir yada seiko bu saat de parasına göre belki iyiddir ama asla 100... Mesaja git »
ben 9 haziranda sipariş etmiştim iptal ettiler sizin sipariş tarihiniz ne aynı tarihse sipariş özetini koymanız mümkünmü hocam amazona sağlam bir m... Mesaja git »
hayırlı uğurlu olsun ne zaman sipariş geçtiniz bunu benim sipariş ettiğimi stok yok diye iptal ettiler de... Mesaja git »
iki yıl daha servislere gelin 2 yıl daha 3 kat para köselim diye çağırıyorlardır adamlar zarardan bile kar edecek yol bulmuşlar helal olmasın ... Mesaja git »
►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
distribütörün işi olabilir işlerine gelmiyor fahiş fiyata satamayınca bana kendi amfimi sattırmamamk için binbir zorluk çıkardılar... Mesaja git »
yüksek boyutlu filmlerde bir donma görmedim hocam şöyle açıklayayım daha öncede yazdığım gibi dahili oynatıcısı mp4 dosyalarında oynatmadı sıkıntı çık... Mesaja git »
media playerinde film açıyorum donuyor resetleyip zdmc de çıyorum o da bir süre sonra atıyor çıkarsınlar artık şu firmwwware yi sıktı... Mesaja git »
benimkini ürün yok diye iptal etmişti amazon bunlar orayıda mı bağladı ya... Mesaja git »
Arkadaşları

atalayalper

can-can-can

FUgras
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125