Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
A.Bozoğlu
Gerçek Adalper boz
Doğum Tarihi17 Şubat ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 143
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tplink TD 864W modemi turknet ile kullanan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Aynen usta ttnet dışında bir servis sağlayıcı seçiyorum, turknetten verilen adsl kullanıcı adı ve şifremi giriyorum ama nafile.... Mesaja git »
Tplink TD 864W modemi turknet ile kullanan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
16mbps dsl ışığı yanıyor, modem ara yüzünde hat değerleri görünüyor fakat internete bağlanamadim.... Mesaja git »
Tplink TD 864W modemi turknet ile kullanan var mı? konusunu başlattı (14 gün önce)
Elimde bu modemden var ama bir türlü internete bağlanamadim? Ayarlarda bir şeyi eksik mi yapıyorum anlamadım. Bu modemi turknet ile kullanan varsa kur... Mesaja git »
Türknet alıcam başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
İkinci el bir modem alıp kullanabilirsiniz, 30-100tl aralığında ikinci el adsl ve vdsl modemler var.... Mesaja git »
TurkNet İnsanlarla Dalga Geçiyor!(DOLANDIRICILIKTA 7.GÜN) Güncel.. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
biraz aceleci bir post olmuş sanırım, turknet geçisim ve sonrasında bende diğer servis sağlayıcıların uzun caydırma çabalarına maruz kaldım. her araya... Mesaja git »
Millenicom adsl kopma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Turknet kullanıyorum, Hat değerlerimiz bir birine yakın sadece iss ve snr değerlerinde fark var, 11mbps civarı hız alıyorum ve kopma vs. yok.... Mesaja git »
UYGUN UCUZ VDSL2 MODEM TAVSİYE? NetSpeed için edit: seçenekler eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Tenda v300de tavsiye ederim letgoya falan bakın.... Mesaja git »
NetSpeed için Modem Önerisi ve Kurulum aşaması başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tenda v300 yada muadili everest sg300 140-160 arası sıfırı, letgoda ikinci el vdsl modemler mevcut 80-100 arası bulursunuz.... Mesaja git »
Arkadaşlar hali hazırda 2aydir turknet kullanıyorum ama memnun olduğumu söyleyemem, Netspeed dışında akn ve tahahut olmayan bir servis sağlayıcı varmı... Mesaja git »
Türknet her akşam internet çökmesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arızanın üzerine değil zaman zaman günde 1-2 arıyorlar?... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

pigas1907

sonurakar

radioheadist

MSC Elektronik

rayk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.218