Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
A.Bozoğlu
Gerçek Adalper boz
Doğum Tarihi17 Şubat ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 142
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
@Ado Üstat merhaba filbox kendi sitesi üzerinden vestel ve diğer bazı marka smart tv'ler için Filbox hemen uygulamasının olduğunu ve 3 ay ücretsi... Mesaja git »
VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mb120 anakartlı 48ua9800 modelini kullanıyorum ve MB120-2.40.6.0 yazılımı yüklü fakat blutv ve filbox hemen uygulamaları ne smart menüsünde nede marke... Mesaja git »
arkadaşlar smart menüsünde "filbox hemen" uygulaması olan var mı? varsa kullandığı yazılım vesiyonu nedir?... Mesaja git »
Satılık modemler, Tplink ve Airties Router... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
tp_link routerler forum dışı satıldı. Airties router ve tp_link modem satışı günceldir.... Mesaja git »
Satılık modemler, Tplink ve Airties Router... konusunu başlattı (3 ay önce)
İhtiyaç fazlası cihazlardır, çalışır durumda olup sorunsuzdurlar. Tp link td864w adsl modem 300mbps 4portlu. 50tl. kargo alıcıya aittir. tüm oparatörl... Mesaja git »
Filbox hemen ve blutv hangi versiyonda mevcut?... Mesaja git »
Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben bayiye gidip sordum aylık 12tl dediler, 2 adet tahahut verirseniz 9tl dedi kabul etmedim bende.... Mesaja git »
ONKYO SR-TX500E ANFİ ve DV-C601 6'LI DVD ÇALAR başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Forum dışı satılmıştı konu silinebilir.... Mesaja git »
ONKYO SR-TX500E ANFİ ve DV-C601 6'LI DVD ÇALAR konusunu başlattı (5 ay önce)
Arkadaşlar "ONKYO SR-TX500E ANFİ ve DV-C601 6'LI DVD ÇALAR" cihazlarım satılıktır. cihazları çok fazla tanımıyorum, anfi gayet güzel ve güçlü zaten bu... Mesaja git »
►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar merhaba onkyo sr-tx500e anfi ve dv c601 6'lı dvd çalar var elimde bunların ederi nedir bilgi verirseniz sevinirim.... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

pigas1907

sonurakar

radioheadist

MSC Elektronik

rayk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109