Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
A.Bozoğlu
Gerçek Adalper boz
Doğum Tarihi17 Şubat ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 137
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam selamlar blutv uygulamasıda bir süredir kayıp, mb120 anakart v2.40 sürüm yüklü, markettede görünmüyor.... Mesaja git »
VESTEL Üretimi TV ler ile ilgili Mini Bilgilendirme Konusudur başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Merhaba g.gidiyor üzerinden bende 48ua8900 modeli için alım yaptım ama malesef hiçte memnun kalmadım:( ilk gelen tv'yi yurt içi kargo teslim etmed... Mesaja git »
Filbox Üyelik Yenileme (15Ay Abonelik 99TL) + 5 Taksit başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
119tl 18ay teklif ettiler, henüz kabul etmedim. Modülü üyelik için.... Mesaja git »
Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
fırsat 8gb tarifesinde olupta bu kampanyadan yararlanan var mı? varsa ne kadar ödüyorsunuz?... Mesaja git »
2.40 yüklü ve netfix, puhutv ve blue tv var. Gerçi netfilix daha öncede vardı.... Mesaja git »
VESTEL Üretimi TV ler ile ilgili Mini Bilgilendirme Konusudur başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam yaklaşık 5dk. kadar sonra tekrar denedim ve smart menüsü kullanım koşullarını onayladıktan sonra açıldı. birde yazılım ile birlikte gelen kanal ... Mesaja git »
VESTEL Üretimi TV ler ile ilgili Mini Bilgilendirme Konusudur başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba mb 120 anakartlı 48ua9300 model tv kullanıyorum 2.36 ve 2.40 yazılımlarını yüklediğimde smart menüsüne giriş yaptığımda uygulama güncelleniyor... Mesaja git »
Telefunken için sanırım linkteki yazılım, bu yazılım ile TV arızalanması durumunda da garantiye sıkıntı çıkar mı? Mevcut kullandığımız v2.29.11den bi... Mesaja git »
Huawei HG255s Fiber modem ve Hg8010H terminal. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Satış güncel.... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benide aramadilar, ben aradım bu akşam ve konuyu anlattım 2 hattimida kontrol eti ve evet fırsat 8gb paketi 2 hattinizada sunulmuş dedi. Onayladim ve... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

pigas1907

sonurakar

radioheadist

MSC Elektronik

rayk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090