Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oGzYkR
Gerçek AdOğuzhan
Doğum Tarihi16 Nisan ****
Konumİstanbul,Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Siyah Samsung SyncMaster 932B+ konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar Merhaba. Temiz Kullanılmış. İstanbul içi elden teslim. Kutusu bulunmakta. Özellikleri için aşağıdaki linke tıklayıp öğr... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhaba. 19.09.2016 Tarihinde MediaMarkt'tan almış olduğum (Daha 1 ay olmadı) ekran kartımı daha yüksek model bir ekran kartı temin etmiş o... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhaba. Yeni sistem topladığım için eski parçalarımı satıyorum. - ASUS P5Q Anakart (Kutusu bulunmatadır.) - INTEL Q6600 İşlemci (Ku... Mesaja git »
Satılık Sapphire R9 380 NITRO GAMING 2GB (11242-12-41G) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bu modelde 4GB ile 2GB arasında çok ufak bir performans farkı var. Max %5 gibi. Ürünün sıfır modeli 750 TL civarında. Ben alalı bir ay olmadı. Tabi ki... Mesaja git »
Windows 10 "Dosyalar kurulum için hazırlanıyor" takılı kalıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar yok mu bana bu konuda yardımcı olacak biri ?... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhaba. Piyasaya sürülen saat hızları en yüksek GTX460'dır. Bu yüzden Üretilmiş en iyi GTX460'dır. Soğutması olsun sessizliğ... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. Kendime yeni bir sistem topladım. Windows 10 Kuracağım fakat bir türlü kurulum ekranında "Dosyalar kurulum için hazırlanıyor" kısm... Mesaja git »
Satılık Nvidia GTX 460 HAWK TALON ATTACK başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Teşekkürler. Düzeltildi.... Mesaja git »
Çok az kullanılmış. Q6600 kullandığım için kenarda duran işlemcimdir. Kutusu var. Fan yok. İstanbul içi elden teslim. Fiyat : 50 ... Mesaja git »
LG G2 almaya değer mi? "2 yıl aradan sonra tekrar inceleme videosu" başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
999 TL'ye 1 ay önce Sony Xperia Z1 aldım. Kafamı dinliyorum. G2'de aynı kefede cihaz. Fiyatı da aynı. Alan pişman olmaz.... Mesaja git »
Arkadaşları

KissesForYou

34sem
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
oGzYkR
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Asus
LOL
Sona
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
Miami Heat
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
MSI
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082