Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ErdalTanyeri
Gerçek AdErdal Tanyeri
Doğum Tarihi15 Nisan ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vatandaş taksitle telefon alamayınca krediye yöneldi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Cep telefonuna taksit yasağı uygulayan, imei kayıdı uygulaması yapan, vatandaşına LTE (4G) hizmetini 4,5G adıyla verip (sanki bir artısı varmış gibi) ... Mesaja git »
Aylık kazancım 0 TL geçinebiliyorum.(Tekrar internet buldum) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
GSS konusunda haklısınız ama nüfustan düşürülürse borç çıkmayacaktır. Geride kalan aile yada hısım akraba aracılığıyla kayıp yada ölü olarak gösterile... Mesaja git »
Worldometers başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Varlığından 2 yıl kadar önce haberdar olduğum ilginç istatiklerin bulunduğu site, ingilizcem iyi değil site hakkında bilgi edinebilirmiyim diyip, foru... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2018 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Vodafone daha sistemsel problemlerden kaynaklı kalan kullanımları, bakiyeyi doğru bir şekilde bilgilendiremezken gece gündüz internet paketlerini neye... Mesaja git »
Aylık Gelirini Tahmin Edeceğim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tebrik ederim, işsiz kalmanın gözü kör olsun...... Mesaja git »
Supernatural (2005- ) | 13. Sezon başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu hafta yokmuş 16.bölüm 29 Martta, fragmana baktım Edit: Gabriel'in görünmesini kullanıp yanılttılar beni. Farklı bir hava katmaya çalışmaları ... Mesaja git »
Aylık Gelirini Tahmin Edeceğim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tam olarak söylersen bu ay ki maasım senin... Mesaja git »
Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yav bu yetenekli çocuğa birileri sahip çıkmalı, harcanıp gider bu uruguaylarda yurtdışında . Milletvekili, bakan, başbakan, başkan yapmalı. Beyin göçü... Mesaja git »
Yüz milyonlarca lira toplayan Çiftlikbank sonunda iflas etti! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fısfıs bile o zamandan farketmiş sağılacak inekleri, açılışa gelen kişiye soruyor "Doğduğunuz zaman ki kilonuz boyunuz, şimdiki kilonuz boyunuz&q... Mesaja git »
İyice uzattınız dağılın artık başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
@murat8361 "En iyisi ormana gidip bi barakada bu çirkef dünyadan uzak yaşamak" Bende tam olarak bunu yapmak isterdim, haliyle sigortayla p... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094