Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ErdalTanyeri
Gerçek AdErdal Tanyeri
Doğum Tarihi15 Nisan ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BimCell yeni hat 19tl ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir sa. önce)
Arkadaşlar bugün Akşam işden eve dönerken bir kaç yiyecek birşeyler alayım dedim kasada dikkatimi cekti forumda uzun zamandır yeni hat fiyatlarının pa... Mesaja git »
BimCell yeni hat 19tl ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
izmir bornova'da birkaç bim'e sorduk 35 tl diyorlar. 19 liraya izmirden alabilen olursa tam konum belirtebilirmisiniz ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Arkadaşlar hepsiburada dan çift simkartlı samsung s7 sipariş ettim, tek simli olanlardan fiyat olarak daha ucuz tavsiye edermisiniz kronik bir sorunu ... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türktelekom'a geçiş. Protesto... Mesaja git »
Avrupa Birliği’nden ücretsiz internet hamlesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Biz bedava internet istemiyoruz, millet para ödediği halde kaliteli hizmet alamıyor. Herşeyin önüne engel koyan, yasaklayan, sınırlandıran kafalar sad... Mesaja git »
MTV %40 ZAM! YETER ARTIK! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kurban bayramı öncesi atv miydi, 24 tv miydi biri kurban pazarında bir tosunu haber yapmış. Sahibi diyor ki tosun'un fiyatı 25,000 lira. Ekranın altın... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
02.01.2017 itibariyle yeni kimliklerin müracatının başlanacağı ilk gün randevu almadan direkt nüfüs müdürlüğüne giderek başvurumu yaptım , müracatta 1... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yeni kimlik kartı başvurunuz sonrasında eski nüfus cüzdanınız sizde kalıyor.... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
"para vermeden çıkılan" mı, para vermeden çıkılamayan mı?... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gurbetçilerde avrupa kimlikleri görünce imreniyordum, bizim kimliklerde küçüldü ama kimlikler kalitesiz, sanki bi firmanın dağıttığı basit club kartla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141