Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ErdalTanyeri
Gerçek AdErdal Tanyeri
Doğum Tarihi15 Nisan ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIM teknolojisinde yeni dönem başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yaygınlaşmadan evvel maliye bu işe el atmalı "Kartsız kullanım ücreti", "Kartsız MSISDN vergisi", gibi vergiler çıkarılmalı. Hatta "Klonlanmış Simkart... Mesaja git »
TRT HD kanallarıyla ilgili sorunum var. 11054/30000/V Frekansından TRT'nin HD olan kanallarını Güncel Türksat TKGS listesiyle güncellememe rağm... Mesaja git »
Steam’e KDV geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Valla kendimden biliyorum. Gecenin 2 sinde uykudayken bile vergi kesiliyor. Birkac ay evvel telefonun mesaj sesi tatlı uykumu böldü. "Bilmem hangi aya... Mesaja git »
Arkadaş tavsiyesiyle izlemeye başladım. 3 haftadır her gün 3'er 5'er bölüm izleyerek ilerliyorum. 4. sezon 5. bölüme kadar geldim. Zombi filmlerini fa... Mesaja git »
Satılık Casio CMD-40 Uzaktan Kumandalı Kol Saati başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
80ler ve 90ların efsanesi olan casio cmd-40 serisi kol saati, sıfır gibi tertemizdir. Birkaç hafta önce kendime almıştım ancak nakit ihtiyacım olduğu ... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bu anlattıklarım taşıma sonrası hakedilen içerikler. Haftalik salla kazandan internet, dakika benzeri hediyeleri ve turkcell uygulamalarını indirip ku... Mesaja git »
Türkiye'de 5G hazırlıkları l Turkcell'e sorduk başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Böyle secenekler sunulsa can feda ama hersey bizde kısıtlı bizde sınırlı.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Taşima kampanyalari mart ayinin sonuna kadar gecerli bilginize... Mesaja git »
Türkiye'de 5G hazırlıkları l Turkcell'e sorduk başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Mobil internette aşırı hız bireysel kullanıcı için gerekli değil, ayı yarılayamadan biten kotalar kaldırılmalı. Ben en çok diğer ülkelerdeki internet... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Turkcell taşıma kampanyaları var. Taşıma tamamlanınca 25TL'lik EKO 3GB tarifesi (3gb,500dk,1000sms) ve 6 ay boyunca Turkcell'li arkadas "Tavsiye" kamp... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078