Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ErdalTanyeri
Bir Önceki Kullanıcı Adıdarkness1981
Gerçek AdErdal Tanyeri
Doğum Tarihi15 Nisan ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Haklı sebeple konuyu hortlatıyorum, üst tarife paketini alalı 4-5 ay kadar oldu hala 0 lira iptal etmiyorum. Doldur3GB paketide biterse bunu kullanıyo... Mesaja git »
Günlük 11 liraya sınırsız internet kalktı mı? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Eskiden 11 lira kullanıma günlük sınırsız internet veriyordu. Bugün ihtiyacım oldu ve tl den interneti yemeye başladım ama sadece 5 lira kesti ve karş... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Basım aşamasından sonra fazla zaman geçmiyor, en geç 2 haftaya teslim edilir "PTTye verildi/70000****" şeklinde mesaj çıkıyor. PTT gönderi takip sayfa... Mesaja git »
Konunun ilk mesajlarında konuşulmuş, benziyor ama şuan müze olan eski TBMM binası. Dikkatli incelerseniz anlayacaksınız. Kurtuluş savaşı müzesi... Mesaja git »
Ben kimlik basımının başvuru tarihine yada belirli bir sırayla yapıldığını düşünmüyorum. Benim başvurumdan bir ay sonra annem ve babam aynı gün başvur... Mesaja git »
Ulaştırma Bakanlığının "ucuz internet" tarifeleri belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bana bu tarifelerde çözüm değil. Yıllardır fiyat, kota, limitsiz ama AKN'lı ! (nasıl limitsizse), bulunduğum yerde alt yapı seçeneğinin sadece ttnet ... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Geçen süre ve gözlemlerimi özetlemek istedim 13 Ocak 2017 24 Mart 2017 Kimliğim 70 günde teslim edildi. Nerdeyse okunaksız kalitesiz baskılı. Babam... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Babamın kimliğiyle bana gelen kimlik arasında fark var. Babamın kimliği gayet net baskıdan çıkmış yazıları okunaklı benim kimliğim mürekkep (toner... Mesaja git »
Basım aşamasının uzun süreceğini düşünmüştüm. 68. gün nihayet kimlik PTT ye teslim edilmiş. İzmir'e kadar yolu var daha. http://store.donanim... Mesaja git »
Hele şükür 65 gün sonra basım aşamasına geçti. 1 ay basım aşaması ve teslimat sürerse yuvarlama 3 ayda tamamlanmış olacak. [simage]htt... Mesaja git »
Arkadaşları

bks35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094