Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
radreSword
Gerçek Ad 
KonumSamsun, Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar vücut nasıl sizce ssli başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Evde düzenli sınav mekik çekiyorum 1 senedir... Mesaja git »
erkeklere özel lazer epilasyon başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
DONANIMHABER FORUM ÜYELERİNE BEKLENEN YAZA MERHABA KAMPANYASI !!! Sayın forum kullanıcıları, kurumumuzun erkek epilasyon şubesinin geleneksel yaza me... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 8 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Üst kısımda olmayacak bildirimler. Yanlış biliyor da olabilirim. Bildiğim kadarıyla always on display özelliği (kilit ekranında bildirim) mi 8 de olac... Mesaja git »
Bütün özellikleri tek telefona koyarlarsa diğer telefonlar satmaz :) Örneğin bir yerde okumuştum maliyetleri çok artırdığı için suya toza dayanma sert... Mesaja git »
Hayır yok.... Mesaja git »
(Ss'li) İtalyan kız ve Fransıza kına yakıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pm lütfen bana da... Mesaja git »
Yabancı Dilde Gramer Öğrenimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Gramer öğrenimi konusunda daha önce yazdığım gibi CEFR sistemine uygun gramer kitapları almak gerçekten bu işi kolaylaştırıyor. Bu kitaplar biraz daha... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
6500 küsür liralık alışveriş yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.... Mesaja git »
ZOTAC GTX 680 AMP ısınma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Ben aldığımda TR distribütör ü mascom bilgisayardı. Şimdi iflas etmiş sanırım. 1 aydır mail atıyorum eurotech@zotac.com adresine dönüş yapan olmadı. A... Mesaja git »
ZOTAC GTX 680 AMP ısınma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Cevabın için teşekkürler. Fanları temizledim. Garanti dışı kalmasın diye vidalarını yerinden çıkartmıyorum. Bu arada genişletilmiş garanti yapmıştım z... Mesaja git »
Arkadaşları

teknokristal

Utku_20

TayfunKey

seanone07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GS

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.145