Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
radreSword
Gerçek Ad 
KonumSamsun, Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ZOTAC GTX 680 AMP ısınma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben aldığımda TR distribütör ü mascom bilgisayardı. Şimdi iflas etmiş sanırım. 1 aydır mail atıyorum eurotech@zotac.com adresine dönüş yapan olmadı. A... Mesaja git »
ZOTAC GTX 680 AMP ısınma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevabın için teşekkürler. Fanları temizledim. Garanti dışı kalmasın diye vidalarını yerinden çıkartmıyorum. Bu arada genişletilmiş garanti yapmıştım z... Mesaja git »
ZOTAC GTX 680 AMP ısınma sorunu konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, ZOTAC GTX 680 AMP ekran kartına sahibim. 2012 yılında aldım. Cs go oynarken 1024x800 çözünürlükte sıkıntı olmazken çözünürlüğü art... Mesaja git »
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
Makineli Tüfeğim Nasıl Beyler? (3D AAA - Oyun Objesi Olarak) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Beyler bunu Sniper Ghost Warrior 3'te gördüm Archer AR15 adlı silah, şekli şemali hoşuma gitti oynarken, dedim bari modelleyim şunu dursun bir köş... Mesaja git »
Hepsiburada %10-18 KDV İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kasada zaten 2x4 gb ram var. peki 4+4+8+16 olarak 4 slotu doldursam problem olur mu?... Mesaja git »
Hepsiburada %10-18 KDV İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
RAm yükseltmek istiyorum. Bende bundan var. Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 Ram Hangisini alsam soğutuculu aynı fiyat. 1-Corsair Venge... Mesaja git »
Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
1400 lira altına notebook indirime girerse haber edin beyler. Babam annemin notebook unun üstüne votka dökmüş de ... Mesaja git »
...:::Akıl verin, nasıl geçinilir...:::: başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Karı-koca öğretmen, yeni göreve başlayan arkadaşlarım var...Yeni evli sayılırlar, fazla gecikmeden çocuk yapın dediğimde, abi cesaret edemiyoruz dedil... Mesaja git »
Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
- 28.02.2015 GÜNCELLENDİ - LİSTEYE DAHİL OLMAK İSTEYENLER BANKA - KART - LİMİT - ŞEHİR BİLGİLERİNİ PAYLAŞIRLAR İSE EKLEYEBİLİRİM. 50 MESAJ VE ALT... Mesaja git »
Arkadaşları

teknokristal

Utku_20

TayfunKey

seanone07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GS

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141