Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xdiesel
Gerçek Adhasan kaya
Doğum Tarihi28 Kasım ****
Meslekögrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: ###KREDİ KARTSIZ WOW GAME CARD başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
ya ben evımın onunde cd cıden alıyorum 70 tl ye verdı bgn dolar artmıs dıye 2 aylık cardı cokmu pahalı sızce yanı evın onu dıye soledım... Mesaja git »
: alınık saphıre 2900 pro başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
arkadaslar bende aynısı var o yuzden kartımlada zaten cızım ıcın alıyorum makıne cızımı yaptıgım ıcın cross yapmak ıstıyorum ogrencıyım ama pc ankarad... Mesaja git »
saolun... Mesaja git »
alınık n95 4 gb orjınal ıstıyor konusunu başlattı (10 yıl önce)
arkadaslar fıyatta uygun olursa almam hızlı olur lutfen ucusa gecemyın orgınal olmasını ıstıyorum ve 4 ekıme kadar bu ıln okula gıdcgım o zamana kadar... Mesaja git »
wow da gold arıyorum satmak ısteyen olursa alırım konusunu başlattı (10 yıl önce)
uygun fıyatla gold alabaılrım... Mesaja git »
: ALINIK ATİ HD 2900XT MAX.100YTL. başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
ya satmıyorum kardeısm gıt ala baska kım satıyorsa bırı sattı dıye hepımız elımızdekı kartı satayım 100 ytl asgısına satacagıma olesıne dolabıma koyar... Mesaja git »
y abole seyler cıkınca ddr3 almaya hazırlanmaya baslıcam herhalde... Mesaja git »
super olmus hemen satıslara cıksında ıkı tane alalım ya coook bekledım bu kartı... Mesaja git »
: phılıps 22 ınc lcd parlak ekran monıtorumu satıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
evet dostum 520 ytl ıstıyorum ben kendım 680 almıstım yepyenı duruyor pxel hatası falan yok anakaradan da almak ısteyen arkadaslarada gelıp evımde gor... Mesaja git »
520 mılyon lıra 24 yada daha buyuk ekran alacagım ıcın satıyorum http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=32212 tertemız hıc bır ... Mesaja git »
Arkadaşları

cengiz_vga
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
GİGABYTE X48 DS3R İNTEL QUAD 6600 4.0GHZ 4GB BALISTIC 1066MHZ seagate 410as vol0 2900 PRO LG POWER 1200WATT THERMALTAKE BIGTYP COOLER MASTER ULTRA CASE 24^PHILIPS HDMI 1080P

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156