Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
frekans76
Gerçek AdYİĞİT FREKANS
Doğum Tarihi17 Ekim 1976
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Mobil ağlarda manuel tarattığımda ;seçili ağ (VODOFON TR ) mevcut değil diyor :) Otomatik olarak seç diyorum: Bir ağa bağlanılamadı diyor. Napıcamı bi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar dün yurt dışından geldim, telefon şuan ne 4.5G ne 3G nede H çekiyor.Yurt dışında (Avrupada) iken yazılım güncellemesi gelmişti, bu güncelle... Mesaja git »
Yeni dsmart dolandırma yöntemi ,dikkat. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Size yalan söylenmesi , sanırım yeterli.... Mesaja git »
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Shadow kardeş siz yinede bi sorun derim, bunlatın sağı solu belli olmuyor , sonra Can'ınız sıkılmasın. İnterneti TTNet e taşıdık ve 24 ay taahhüt ya... Mesaja git »
Yeni dsmart dolandırma yöntemi ,dikkat. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Aynı durum benim başıma da geldi.Ama kaybeden onlar oldu. Eski modülüm için aradıkların da TAAHHÜTSÜZ, istediğimde ayrılabilecek, aktivasyon ücretsi... Mesaja git »
D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Eski modülüm için aradıkların da TAAHHÜTSÜZ, istediğimde ayrılabilecek, aktivasyon ücretsiz aylık 17 TL ye üyeliği kabul ettim.Aynı şekilde hem ev hem... Mesaja git »
Dsmart uyelik başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Eski modülüm için aradıkların da TAAHHÜTSÜZ, istediğimde ayrılabilecek, aktivasyon ücretsiz aylık 17 TL ye üyeliği kabul ettim.Aynı şekilde hem ev hem... Mesaja git »
Dsmart den tacizi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Çok iyi yapmışsınız hocam. Bunların düzenbazlıkları saymakla bitmez.Size sundukları ayda 17 TL ye olan ve 15 günlük ücretsiz kullanımı kabul etmiş o... Mesaja git »
<<< DONANIMHABER YENİ HYUNDAI TUCSON KULÜBÜ >>> başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Martaval okumuyorum, biraz saygılı olursak sevinirim, burada yaşadığım ama henüz yazmadi ğim bir çok sıkıntının bazılarını sizlerle paylaşıyorum. ... Mesaja git »
<<< DONANIMHABER YENİ HYUNDAI TUCSON KULÜBÜ >>> başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
7 bine yakın bir rakama herhalde karma sistem takılmaz. Prinsin sıvı sistemi takılı araçta. İlk bilg.verisi 2.77 saat benzin tükettiği idi.hafta... Mesaja git »
Arkadaşları

Mertcan.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hyundai İ30 1.6 Crdi Ateş Kırmızı 150 Hp

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094