Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
attakkann1
Gerçek Adatakan ceyhan
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bu g 533 tr ye gönderilmiyor neden ana sayfaya kampanya olarak konulmuş? acaba kaçırdığım bir nokta mı var ?... Mesaja git »
benim üniversitemde sadece bilgisayar mühendislerine verilebileceği yazıyor.ben gıda mühendisiyim alabilme şansım varmı?... Mesaja git »
çok iyi oldu bu umarım 5-10 tane almaz insanlarda sıkıntı çıkmadan gönderilir. amazon.com da yanlış fiyat girilmiş olma ihtimali var mı ?öyleyse nasıl... Mesaja git »
vergi kaçırmaya çalışmaktan şikayet edin + gigbyte da daha üst mevkiden olan insanlara email ile kendi şirketlerini çalışanların dolandırdığına dair ş... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
yaz indirimleri bitmeden kullanabileyim yeter... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
iade edilen ürünün parası nekadar sürede geri yatıyor ? arma 3 almıştım iade ettim steam hesabıma istedim para çabuk gelir diye 3-4 saat oldu gelmedi ... Mesaja git »
Phanteks, İnventus Stoklarında Ön Sipariş başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
benimkide bugün geldi kurulumunu yaptım gerçekten güzel kasa.ama merak ettiğim birşey var bu ekran kartı takılan bölümde bir parça var orayı korumak i... Mesaja git »
ryzen 1600x soğutma(sıcaklık spike ı) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
oc yapmamın sebebi çektiği volatjı sabitlemekti bende.default da 1.4-1.5 v çektiği oluyordu.bende farkındayım yani 3.7 ye turboladığının amamcım az e... Mesaja git »
ryzen 1600x soğutma(sıcaklık spike ı) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
güç ayarlarını nerden nasıl yapıyoruz ? ben bios dan oc yaptım ama 3.7 ye sırf az volt çeksin diye oda 1.35v çekiyor daha az veremedim. varsa böyle bi... Mesaja git »
desteği keseceklerse kessinler eziyet etmeye gerek yok.acı çektiriyorlar şuan sırf garanti verebilemerli sebebi ile amazon.com un önündeler şuan yoksa... Mesaja git »
Arkadaşları

Zihtumreth

Berk1453

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.199