Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
attakkann1
Gerçek Adatakan ceyhan
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Marvel's The Inhumans (2017) | ABC başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ben blackbolt cast ini cidden anlamadım o adama vericekleri para yerine fiziki özellikleri uyan bir dublör koysalardı suratını göstermeyede uğraşmaz a... Mesaja git »
Crucial ramleri 2 tane 8 gb alsam ryzen da sıkıntı çıkar mı ? 2x8 pack le 2 tane ayrı 8 gb almanın bir farkı zararı olur mu kısaca ? birde dual rank s... Mesaja git »
hocam acaba pc nizdeki bluetooth 2.0 falan mı bende hiç gecikme yok birde şu dışarı ses veriyor u anlamadım benim kulaklığın sesi mi kısık acaba ? bug... Mesaja git »
bu arada phlips in mikronu iyi değil en azından pc de denediğimde discord da arkadaşlarla konuşmaya çalıştım ses boğuluyor yarısı gitmiyordu.telefonda... Mesaja git »
ssd yi aldım bakalım murat hocam 3 ay içindeki en düşük fiyat demiş.peki en düşük nekadar gördü acaba bilen var mı ?... Mesaja git »
Philips SHB4405 bluetooth kulaklık konusunu başlattı (4 gün önce)
turkcell kampanyasından satın alındı adana içi elden adana dışı ise alıcı ödeyecek şekilde kargo gönderebilirim adana içi yine turkcell kampanyasından... Mesaja git »
3.000 tl bütçe amd ryzen işlemcili başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bugün bir ev almak isteseniz kredi çekmek yerine parayı biriktirip öyle mi alıcaksınız ?direkt kendimden örnek vereyim kasım aralık gibi alıcaktım pc ... Mesaja git »
ses kalitesi vs ile bir derdim yok zaten hocam evde bilgisayarda dışardada telefonla kullanırım diyordum sırf beyaz olduğu için dışarda kullanmıcam te... Mesaja git »
stok durumu ile iglili yalan söylemelerinden ötürü şikayetvar ve kendi sosyal medyalarından yazdım bugün dönüş yaptılar philips kulaklığım kargoya ver... Mesaja git »
phlipsi kabul etmeyipde kitsound için faturası kesilen arkadaşlar kargolarda hareketlilik var mı sizde yani ürün çıktımı yada alan var mı ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Zihtumreth

Berk1453

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156