Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
attakkann1
Gerçek Adatakan ceyhan
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
2000 TL ye üstüne 1 kuruş bile fazla verme şansım yokken alabileceğim en iyi televizyon nedir ? bimdeki jvc i almalımıyım tek amacım film dizi izlemek... Mesaja git »
adanada hangi mahallelerde yapa var keşke bizimle paylaşsanız turknet bey... Mesaja git »
Çizgi romanlara merak saldım biraz bu arada kendim için bir check list oluşturdum bunuda yapmışken paylaşayım dedim buyrun... Mesaja git »
bu aktif altyapınız hangi şehirlerde hangi mahallelerinde var bir haritası birşeyi yokmu birdahakine evi ona göre tutalım... Mesaja git »
içinden sata kablosu çıkmıyor değil mi ?... Mesaja git »
EnPara Kredi Kartı Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
idefix yada dnr internet sitesinden alışveriş yapan var mı kitap alışverişi taksite bölüne biliyor mu bölünüyorsa kaç taksit bilen var mı ?... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
iPhone a virüs bulaşma ihtimali var mı 6s plus telefonumu 4 aydır kullanıyordum bir sıkıntı yoktu normalde tarayıcıdan reklam açılabilecek sitelere vs... Mesaja git »
Pringles&Coca Cola 7,95₺ 1+1 Şok Market başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
konuyu yeni gördüm alıp gelmiştim ürünleri şimdi baktım kolalar temmuz da pringleslarda 2019 ocakta bitiyor sıkıntı yok gibi ama bayadır pringle yemed... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Modemim yanmış puan yeni modem almaya gidiyorum önereceğiniz turknetle sıkıntısız çalışan fp ürün var mı?... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
24 saatten fazla süredir modemin üstündeki internet ışığım yanmıyor anlaşılan herkeste sıkıntı var noldu kökten mi patladı türknet ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Zihtumreth

Berk1453

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ryzen 1600x-msi gtx 1060 gamingx 6gb-2x8gb 2400 crucial balistix -asus prime b350 matx -msi core frozr l cooler-corsair cx 550 psu-crucial 275 gb ssd-phanteks p400s tg case

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.160