Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
attakkann1
Gerçek Adatakan ceyhan
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LOGITECH DESTEK KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
çok teşekkürler hocam mail den dönüş olmayınca telefondan görüştük 4-5 gün içinde tuşlar elimde oldu şuan sıkıntısız kullanıyorum klavyemi. sormak is... Mesaja git »
TURKNET MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ KOVULDU MU ? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Cidden çok ilginç firma benimde Snr değerim 24-26 arası inatla 35 mbit vermiyorlar 24mbit veriyorlar. Kaç defa destek kaydı açtım açıklama da yapmıyor... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
türknet faturam gözükmüyor oimde nasıl ödeme yapacağım üstüne üstlük saat 00:00 son ödeme tarihide geçmiş oldu benden kaynaklanmayan bir sebepten ötür... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Turknet faturayı son gün yatırmazsan İnterneti mi kesiyor? Bugün son gün birazdan internet ten yatırırım diyordum internet kesildi bi anda modem ışıkl... Mesaja git »
Ürün hepsi buradan Temmuz da alındı 3 yıl garantisi var kutusu dökümanlar herşeyi mevcut statik poşeti port kapakları dahil akşam üstü fotoğraf da ekl... Mesaja git »
2 gün içinde satılması gerek acil msi gtx gaming x 1060 6gb başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
2 gün içinde satmazasam alıcaklılar beni vurucak tarzı bir aciliyet değil benimki 2 gün içinde satamazsam satmayıp kullanmaya devam edeceğim. Kartım i... Mesaja git »
LOGITECH DESTEK KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
hocam konuşma türkçe mi oluyor ingilizce mi ? nemde g610 aldım yeni amazon.de den türkçe harf seti isteyeceğim internet sitesinden supporta mail attım... Mesaja git »
UPS Önerisi ( Kesintisiz Güç Kaynağı ) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
deneyimleye bildiniz mi hocam sisteminiz nekadar süre açık tutuyor 1500 va ? ups ın elektırık kesıntılerınde işini kurtarmak ve voltaj düşüşlerinden z... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
yahu turknet yalvarayım mı ayaklarınıza mı kapanayım şu internet hızımı arttırın artık en son açtığım destek kaydı(turknetten bir yetkili aradı hatta ... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
amazon.de den logitech kalvye alıpta turkçe harf takımı ısteyen oldumu? isteyen olduysa nasıl nerden istediniz?almanyadan mı aldım dedınız yoksa dırek... Mesaja git »
Arkadaşları

Zihtumreth

Berk1453

aydcuu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ryzen 1600x-msi gtx 1060 gamingx 6gb-2x8gb 2400 crucial balistix -asus prime b350 matx -msi core frozr l cooler-corsair cx 550 psu-crucial 275 gb ssd-phanteks p400s tg case

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203