Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pygocentrus35
Gerçek AdGürkan KURTAY
Doğum Tarihi1 Ocak 1959
Meslekpiranhacı
İlgi Alanlarıpiranha
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni C-max/Grand C-max (100+ kullanıcı) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: pascalnouma39 Orijinalden alıntı: pygocentrus35 İyi akşamlar. Bu hafta içi 2013 model beyaz C-Max titanium x paketin... Mesaja git »
Yeni C-max/Grand C-max (100+ kullanıcı) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: cengiz4335 Orijinalden alıntı: pygocentrus35 İyi akşamlar. Bu hafta içi 2013 model beyaz C-Max titanium x paketini a... Mesaja git »
İyi akşamlar. Bu hafta içi 2013 model beyaz C-Max titanium x paketini alıyorum.Fiyat olarak 64.500 tl ye kadar indiler ve artı olarak boya koruma pak... Mesaja git »
: ailemi terkedip uzaklara gidiyorum yanıma ne alayım? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Len oğlum gerizekalı mısın nesin? Vur kafayı yat.Takma kafanı bunları.... Mesaja git »
: Yetenesiz Sizsinizdeki Şarkı (BİLAL VE UĞUR) başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Teşekkür ederim indiriyorum hemen.İnşallah o dur.... Mesaja git »
Yetenesiz Sizsinizdeki Şarkı (BİLAL VE UĞUR) konusunu başlattı (9 yıl önce)
Arkadaşlar,Bilal ile Uğur'un yaptığı show'un 3.30saniyesindeki şarkıyı bilen varsa lütfen yazsın. http://www.facebook.com/video/video.php?v=1222... Mesaja git »
: // Askerde silahlar neye göre veriliyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Arkadaşlar,acemi birliğinde G3 Piyade tüfeği alıyorsunuz.Silahı ize zimmetliyorlar.Jarjör boş. Tahmini acemi birliğinde 22 atış yaparsınız..6 mermi ... Mesaja git »
: 5 Ay 5 Gün Askerlik ! başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Ben askerim,hava değişimine geldim.. '' Poşet '' kelimesi arkadaşların açıkladığı gibi kısa dönemlerin birisi botları kirlenmesin diye yapmış...O gü... Mesaja git »
: Şuanki derdiniz başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: DarkLuck. aşk ve aşık olduğum kız ne kadar mal bir insan olsada.kimi zaman onun tüm saçmalıklarından,davranışlarından nefret... Mesaja git »
: Şuanki derdiniz başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
4 yılllık bir ilişkim var fakat sürekli eski kız arkadaşımı rüyamda görüyorum. Onu hala çok seviyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

ahayra
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2004 Vectra C 1.6 Elegance
Gaziemir/İZMİR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078