Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Termination
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
6242 HT bulaşık mak. bilimsel destek başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
sevmesemde bu arçelik grubunu, makineleri idare eder. Kesinlikle alınmaz, bosch varken bunlar teneke gibi yaklasımlar dogru degil.... Mesaja git »
karbon 12 dediklerine katılıyorum. Bu parlatıcı yuzey aktif malzeme sanırım sentetik yani kimayasal ve direkt yemek kaplarında dikkatli olmakta yarar ... Mesaja git »
Bugun daha onceki şkayetlerden dolayı 4440888 servisi bizzat aradı ilgilendiler servis hizmetlerini check için .bu arada 6491 S bulaşık makinemin kuru... Mesaja git »
6491 xlarge arcelik bulaşık makinem 3-4 yıllık sadece kapağın ana govdeyle bağantı ekleminde biraz paslanma var. Ama onuda şu polinox denilen malzemen... Mesaja git »
bulaşık makinası tevsiyesi (1000 tl civarı) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
serviste sıkıntı istemiyorsan koc grubunu sevmesemde arçelik alabilirsin. 6253ht modelini yeni aldım. Herşeyiyle yeter... Mesaja git »
6491 xlarge arcelik bulaşık makinem istanbulda kullandıgım. Servis cagırın uyarısı veriyordu. Herşeyi denedim. iptal fabrika ayarları püskürtme pervan... Mesaja git »
yanı zamanda candogan beye tesekkurler. ne kadar arçelik istemesemde aldım fakat almayın derim. candogan bey gibi ama önyargısız olmak en guzeli... Mesaja git »
6253 ht modelim artık gayet guzel yıkıyor. Su damlacıkları yok kir bırakmıyor. LG bulaşık makinesi almam da rafa kalkmıştır... Mesaja git »
6253 modelinin ilk testleri içler acısıydı. yıkama sonrası su damlacıkları ve kiri cıkaramama. Birde sag kaportada hafif bastırınca içe gocup bırakınc... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
DOKTOR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109