Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
apocan866
Gerçek Adaziz akyol
Doğum Tarihi27 Nisan ****
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bowers&Wilkins orta seviye P3 kulaklık modelini duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
allahtan or sekmen ayvayı yemiştik yoksa.bana soracak olursanız bu markaya gelene kadar daha çok markayı yıkmak lazım.ben yıkmıyorum bunuda almak iste... Mesaja git »
AMD'nin Trinity işlemci ailesi bu ay içerisinde pazara sunuluyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
AMD nin biraz daha bastırması lazım.piyasayı intel sardı.yeter artık tekel piyasası oldu.biraz daha çalışması lazım.AMD den fazla ümidim yok ama.inşal... Mesaja git »
Gigabyte GeForce GTX 670'in GPU Boost hızı 1.4GHz'e çıkartıldı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
evirip cvirip bir aşağı bir yukarı milletle boyuna oynuyorlar. kişi gidiyor alıyor bir parça 2 sonra olmuş eski yazıktır.ya tam yapsın ya yapmasınlar.... Mesaja git »
i5 İşlemcili Sony Laptop, Durduk Yere Yanıyor, Yardım. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
resimde fan hızla tam görünüyo ama gerçekten sıcaklık sorunu var. acama iç temizligi nasıl.bi ona bakın yoksa bende sevise götürün. teknik bi arız... Mesaja git »
Speed fan anakartımı tanımıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
farklı aynı tarz program bakalım illa bu olsun diye birşey yok.... Mesaja git »
Ekran Kartı Overclock un FPS Etkisi Ne Kadar başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
işin gerçegi ekran kartı o.c CPU o.c si gibi degildir. yani öyle çok bi fark gözlemek yanlış olur. zaten dikkat ederseniz ekran k. da çok ufak oyn... Mesaja git »
10 kanallı dijital fan kontrol başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
fiyatı belli olursa haber veririsen sevinirim.... Mesaja git »
: ARABAMA SES SİSTEMİ KURULUMU BİLGİ PAYLAŞIMI başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
arkadaşlar 70x2 anfim var önlere mid bass 10cm takksam nasıl olur??? arkalara 16cm mid bass ayrı bir anfi forwell ile desteklesem.??... Mesaja git »
: ARABAMA SES SİSTEMİ KURULUMU BİLGİ PAYLAŞIMI başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
arkadaşım yorumların için teşekkurler gercekten. haklısında bende öyle düşünüyorum hatta sen dedikten sonra emin oldum. ne bilim işte gittik hopar... Mesaja git »
ARABAMA SES SİSTEMİ KURULUMU BİLGİ PAYLAŞIMI konusunu başlattı (8 yıl önce)
ELİMDE FORWELL 100X4 ANFİSİ VAR. ALPİNE SXE 102 DİYE 10CM KOLAN ALDIM 180W 25 RMS YAZIYOR 500W PİONEER 160 RMS 30CM SUBWOOFER VAR. SORUM Ö... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094