Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
encuni
Gerçek Admesut karas
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Resident Evil: Operation Raccoon City PC Türkçe Yama T.O.M başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
kardeş konu içerini okudum ne zaman cıkıcak demiyorum zaten takip edebiliceğim kaynagı soruyorum... Mesaja git »
Resident Evil: Operation Raccoon City PC Türkçe Yama T.O.M başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
kardeş bi cvp vermedin noldu yama oyunu bekletıyorum alcam varmı gerçekten hazıralyan... Mesaja git »
ekran kartıma su döküldü bozuldu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ekran kartı fazla ısınınca ferahlasın diye soğuk su içiren adam gibi adam... Mesaja git »
Resident Evil: Operation Raccoon City PC Türkçe Yama T.O.M başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hangi sitede bu yama ordan takip edeyim... Mesaja git »
Oyun çevir "Shadow of Mordor" içerir Lütfen ama başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
kardeş biz ekim kasımdan beri bekliyoruz yılbaşı suprizi yapıcaklardı güyya bide yani artık cıkarsa ekime kadar cıkmazsa ... ypck bişi yq... Mesaja git »
Ses Psudanmı gelıyor Yoksa Psu Fanındanmı? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
kardeş şu an ses gelmiyor bazen gelıyor sonra gidiyor yük altında gelıyor galiba ses... Mesaja git »
Ses Psudanmı gelıyor Yoksa Psu Fanındanmı? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
teşekür ederim cevaplarınız için... Mesaja git »
Ses Psudanmı gelıyor Yoksa Psu Fanındanmı? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
mesela şimdi böyle ses cıkmaya başladı bunu yazarkende geri o tık tık sesine döndü https://www.youtube.com/watch?v=7UJon7hqgUI&feature=youtu.be... Mesaja git »
kasayı şimdi arkasından hafif kaldırıp salladım ses gitmiyor ama 1 saniyelik kesilme oluyor... Mesaja git »
kasam sallanmıyor bu ses başlayalı 2 3 gün oldu o ilk video en fazla cıkan ses buda az ses daha sonra ses kayboluyor geçe 2 3 saat oyun oynarken... Mesaja git »
Arkadaşları

Havana_Brown

ozansina
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117