Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
encuni
Gerçek Admesut karas
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bayonetta Türkçe Yama Yakında başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
2 hafta oldu yokmu bi gelişme bi sunum... Mesaja git »
Pokemon the Movie: I Choose You'nun Fragmanı Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ben 12 13 yaşındayken 15 yaşındaydı 27 oldum hala 15 yaşında... Mesaja git »
Bi arkadaşım hazır kasa bulmuş alıcakmış bi bakarmsıınız sizde? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
vatan hemen evin yanında arkadaşın bide biraz titizdir bu ramı almaya calısıyorum ama ekleyemıyorum bu ramı da şiparişle getirsek kasa tam olurmu... Mesaja git »
Bi arkadaşım hazır kasa bulmuş alıcakmış bi bakarmsıınız sizde? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
fiyatı aşıyoruz ddr4 1 tane vardı ama sepete ekle seçeneği yoktu dizebiliyorsan 2400 e vi vatandan dizi ver sana zahmet... Mesaja git »
o fiyata başka uyumlu işlemci varmı vatanda... Mesaja git »
Bi kasa dizdim bakarmsıın onada... Mesaja git »
Bu nasıl arkadaşlar uyumlumu parçaları 2-2400 arası lazım... Mesaja git »
Bi arkadaşım hazır kasa bulmuş alıcakmış bi bakarmsıınız sizde? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
bu hangi siteden kirve vatandanmı... Mesaja git »
Bi arkadaşım hazır kasa bulmuş alıcakmış bi bakarmsıınız sizde? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Valla yeni gördüm ben onu 1150 seçtim sanıyordum tekrardan dizmiştim... Mesaja git »
bu kasanın aynısını bı arkadaşa daha dizdim o piyasa ne kadar oyun varsa 50 60 larda oynuyor gta 5 fln neresi uyumsuz acaba... Mesaja git »
Arkadaşları

Havana_Brown

ozansina
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.965