Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
encuni
Gerçek Admesut karas
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Company of Heroes 2 Humble Store'da Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
star wars 1 i verseler ya... Mesaja git »
Görevleri yaptım ama herhangi birşey vermedi konusunu başlattı (6 gün önce)
2 sinide bitirdim arkadaki loot s rankdan geldi... Mesaja git »
Yeni Mavi öz Ve Turuncu Öz para koparılmak içinmi düşürüldü? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
kusura bakmayın dh daki lol oyuncularının yaş kitlesini unutmuşum admin konuyu silebilirsin teşekkürler.... Mesaja git »
Efsanevi skin cıkardım önceden galiba 600 civari birşey verıyordu şimdi 300 Mavi öz desen kapsülden çıkmıyor çıkan şampiyon ise senin istediğin gelme ... Mesaja git »
originde plants and zombie bedava... Mesaja git »
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Türk Oyun Endüstrisi Hakkında Konuştu başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Arkadaşım sen bunları ciddimi yazıyorsun dalgamı geçiyorsun anlamıyorum :D Bak tekrar yazıyorum, bizler için konuşmuyorum Ekonomi Bakanı Nihat Zeybek... Mesaja git »
olay nedır... Mesaja git »
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Türk Oyun Endüstrisi Hakkında Konuştu başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
En son bildiğim crytekden hisse alıp yatırım yapmışlardı... Mesaja git »
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Türk Oyun Endüstrisi Hakkında Konuştu başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Arkadaşım ondanmı bahsediyorum ben bizle alakalı değil o konu yoksa ben hala metal slug oynayan adamım . Araba sektörürün ne kadar geliştiğini gösterm... Mesaja git »
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Türk Oyun Endüstrisi Hakkında Konuştu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
o kadar oyun var onumu oynattınız ... oyun kötü değilde sağlam grafikli birşeyler gösterseydiniz belki aklına girerdiniz oyun sektörünün nasıl gelişti... Mesaja git »
Arkadaşları

Havana_Brown

ozansina
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109