Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cybernoid
Gerçek Adcyber noid
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 69
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları18
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Superonline - Türk Telekom casus yazılım mı indirtiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Netframe ile kullanıcı gelmesini daha önce görmüştüm. Zaten sorun başka kullanıcı olmaması. Admin hesabı + şifre ile kullanıyorum, tanımlı başka kulla... Mesaja git »
Superonline - Türk Telekom casus yazılım mı indirtiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sondan gideyim; ortak ağ olarak seçili. AVG ve Comodo firewall kurulu. Windows kurduktan sonra ilk bunu yaptım. VirusTotal'e yüklerken, benim ilk... Mesaja git »
Ben mevzuyu yanlış anlıyorda olabilirim, o yüzden uzman arkadaşlar yorumlarsa sevinirim; Bir haber okumuştum. Haber farklı kaynaklarda da vardı; indir... Mesaja git »
2018 En iyi virüs programı PC hangisidir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir çoğunu kullanmış biri olarak; 3 yıl lisanslı Nod32 kullandım AVG free + Comodo Firewall free kullanıyorum. Gayette memnunum Bunun yanısıra malware... Mesaja git »
Bitdefender kaldırılamıyor!!! (ÇÖZÜLDÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynı sorunu yaşadım ve bir daha kurmadım, kurmam. Bir program bu kadar bug'lı olamaz. Dünya lideriyiz diyorsun, basit bir kaldırma işlemi yapılamı... Mesaja git »
Hangi sistem geri yükleme yazılımı? Deepfrezee,Rollback vs. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Windows'un kendi dahili yedekleme ve geri alma işlemi gayet kullanışlı zaten. Kendi üzerinden geri dönüş yapabiliyorsunuz. Oldu ki çöktü ve window... Mesaja git »
resmim.net sitesinin mining virüsü bulaşıtırması konusunu başlattı (bir ay önce)
Hızlıresim çalışmadığı için oraya yüklemek istedim; sonuç... Mesaja git »
Onu bunu bilmem ama sakın ama sakın Vatanbilgisayar'dan alışveriş yapmayın. Sakın.... Bi monitör aldım ACER arızalanınca, 144hz hesapta. BenQ mark... Mesaja git »
Bu resimde artifact olmasından kaynaklanıyor olabilir mi? Yani bir çok resim ve video sonuçta sıkıştırılıyor ve bu tip kötü etkilere maruz kalabiliyor... Mesaja git »
Mehaba, bu banding sorunu dediğiniz hemen her durumda mı oluşuyor? Yani film, youtube, masaüstü, oyun vs. her alanda ortaya çıkan bir şey mi, yoksa be... Mesaja git »
Arkadaşları

rezes

Ferfecir

Sunstorms

InsectKin

one1r

eragon60

ilker_mania

TorukMactoo

Foxbat

kaan0101

acedia

Surfing with the Alien

sontacir

Themistokles

Korkusuz Korkak

Sealine

readers

BlindGuardianNN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık : Asus HD 7970 TOP DirectCU II
Alıcı: acedia
Tarih: 3 Mayıs 2013; 23:14:26
Yorum
Teşekkürler. Çok iyi satıcı tavsiye ederim herkese.
İmza
Asus x99 Deluxe intel i7 5820k Evga 1080 FTW 2 icx Corsair AX860i NZXT x62 Corsair K70 RGB LUX TR Logitech Proteus Core G502 Kingston Savage HyperX 480GB Corsair 780T VIEWSONIC XG2703-GS NI Komplete Audio 6 M-audio BX8 D2 Speaker Corsair Dominator Platinum + G.SKILL Trident Z 64GB
Hakkında
3fc9959a519f15f99a416b2f3806a6d93.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172