Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sanki Bana Pele
Gerçek AdAndaç Eyi
Doğum Tarihi8 Haziran 1992
MeslekKimya Mühendisi
KonumAydın,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 82
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları51
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
40-45bin₺'ye Alınacak araba kalmamış başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Vay arkadaş 48.000 ha Ben zamanında verecektim 44e kendi aracımı. Adam oyalayınca veremedik.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S10 serisinin Türkiye fiyatları belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Teşekkür ederim yanıtınız için. Kulaklık ve ekstradan 500 TL hediye çeki mantıklı geliyor. Ancak orda da şöyle bir sıkıntı var. Samsung ya taksit yapa... Mesaja git »
Samsung Galaxy S10 serisinin Türkiye fiyatları belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
İnsanların gelir giderlerini bilmeden sorgulama yapmayın isterseniz. Benim sorguladığım konu farklı. Şimdi mi almak avantajlı olur yoksa 2-3 ay bekley... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Dayanamadım tulumu aldım... Mesaja git »
Samsung Galaxy S10 serisinin Türkiye fiyatları belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Ya ne kullanacağına ya da kullanmayacağına siz karışmayın bi zahmet. Bu zamana kadar hep 1500-2000 liralık modellerden kullandı zaten.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S10 serisinin Türkiye fiyatları belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Buna taksit oluyor mu şimdi? Bir de ön sipariş ile alalım mı ne dersiniz? Hanıma doğum hediyesi düşünüyorum. Doğuma var biraz daha. Bekleyelim mi?... Mesaja git »
[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
DERNEĞİMİZİN WEB SİTESİ - Sitemize üye olarak kabul edilmeniz için öncelikle bir PS4’e sahip olup, bu başlığa üye olmanız ve yeni üye... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Valla zaman bir an önce geçsin istiyoruz. Sağlıkla gelsinler de yemişim uykusunu. Alışırız :)... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Uykusuzluğa idman yapıyoruz biz... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Korku demeyelim de ona ufak endişeler var sadece :) Tarif et deseniz edemem. Yıllardır eşimle konuşuruz (7 sene flört+nişan ve sonrasında evlilik). İk... Mesaja git »
Arkadaşları

The Bavarian

Dorota

sonerason

AC DC

omaTR

Probis

LA LA LAKERS

TUNÇBİLEK

Angel Eyes

mert1905x

Charlotte McKinney

carter

wasaby

Jackson Teller

kerlonmoura

Ali_80

Daniel Faraday

alpikk

Rem0te

_K_A_İ_N_

Ursa Minor

R-10

Doughnut

Arctic Monkeys

LorneMalvo

Rodzina

King Athelstan

AGezginci.

Ray Allen 20

Raznurk

mvn_

cadillaccts

ultralisan

Kilo Moana

Red John

Bülent Onaran

Redline3

jony___

BloodyHeel

HerGiyotineBurnunuSokma

rozablade

readyant

F.Chopin

oguz0695

deryatek

kandorfeyta

desertrose25

Üfler

Meandroslu

hilalaktass

Nurhaan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır (nexus 7)
Alıcı: alpikk
Tarih: 26 Mart 2014; 5:22:21
Yorum
Sanki 40 yıldır tanıyormuş gibi alışveriş yaptım.İyi niyetli güvenilir bir kardeşimiz.
Genel Puan

Ürün: Satılık Gigabyte 970A-D3 Anakart (Arızalı olabilir.)
Alıcı: cohannan
Tarih: 26 Ocak 2014; 22:29:14
Yorum
tavsiye ederim güvenilir biri
İmza

Steam ID: aeyi
Origin ID: andaceyi
PSN ID: andaceyi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Nissan, Opel, Opel, Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
eyiandac
TV
TV
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Asus Google Nexus 7
Notebook
Dell
GPS, Navigasyon
Nokia Here Drive+
Xbox Live GamerTag
andaceyi
Game Center
andaceyi
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Hakkında

Life is hard, real hard, incredibly hard. You fail more often than you win. Nobody's handing you anything. It's up to you to puff up your chest, stretch your neck, and overcome all the difficult. The nasty. The mean. The unfair. You want more than you have now? Prove it! You want to be the very best there is? Get out there and earn it! Once you decide that, you will know where it is you want to be and you won't stop pushing forward until you get there! That's how winners are made. At the end of the day, success is what we all want. We all wanna win and the race will be won. There is no question about that. So, come on. Get out on top! Run faster! Dream bigger! Live better than you have ever before. This is in you! You can do it! Do it for yourself. Prove it to yourself.

Alnınızdaki Kan Alnımızın Akıdır!
f6f23f6c77780334b1a1b35a2a9808cf6.jpg http://img.donanimhaber...81927a0a_cropped_64.jpg

Hayat zordur. Gerçekten zordur. İnanılmaz derecede zordur. Eğer kazanmaktansa, daha sık kaybediyorsanız kimse size bir şey vermez. Omuzlarınızı dikleştirip tüm zorlukları yenmek sizin elinizdedir. Tüm o kötülüklerden, ahlaksızlıklardan ve adaletsizliklerden.Şu an sahip olduğunuzdan daha fazlasını mı istiyorsunuz? Bunu kanıtlayın! Yapacağınız işin en iyisi olmak mı istiyorsunuz? Gidin, bunu hak edin ve kazanın. Olmak iste

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.297