Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BakimsizTarzan
Gerçek Adsoner kurt
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yanıyor! Finish Quantum 80li 24,57TL Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
ilk etapta gönderilenler limonluydu. bana 4 paket limonlu geldi 9unda. 17sinde ablama 4 paket düz model geldi... Mesaja git »
19-20 ekim Gratis indirim başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
bu kadın milletini anlamıyorum. yeğenim çalışıyor gratiste, böyle indirim mindirim olunca yavrum dayak yemiş gibi dönüyor evine. bildiğin talan ediyor... Mesaja git »
Yanıyor! Finish Quantum 80li 24,57TL Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ben kendime aldım. ablama aldırdım 4er paket. benim 4 paketi söz verdikleri tarihte yolladılar. ama ablamınkini dün yolladılar. bana limonlu geldi abl... Mesaja git »
Yanıyor! Finish Quantum 80li 24,57TL Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Amazon olayı nedir... Mesaja git »
Yanıyor! Finish Quantum 80li 24,57TL Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Benimki de hazırlanıyor olmuş yarın göndercekler galiba Fatura da kesilmiş kesin gönderiyorlar Kargoya verilmiş... Mesaja git »
bana gelen 2018 tarihli böyle değil. seninki normal gözüküyor. bana mı denk geldi yahu. ekran süreside ayrı rezil. instagram face bankacılık vs oyun y... Mesaja git »
Yanıyor! Finish Quantum 80li 24,57TL Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bu sabah mesaj attım yukardaki arkadaşın aynı mesajından göndermişler 18inde teslim edilecek diye.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
muhtemelen satıcınında haberi yoktur. ama durum bu. hayır ambalajlıyorsun tekrardan da insan kaliteli ambalaj yapar. kapak kapansa uyanmayacağım mevzu... Mesaja git »
belli olmama gibi bir şansı yok kapak oturmuyor çünkü. zaten aldım bataryayı ilk seferinde bm38 göndermişler değişim yaptırdım. sonra gelen ürün bu. s... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
kardeş bataryan gelince bak zaten kaba duruyor dış ambalaj. ayrıca bataryanın üst orta kısmında kocaman bi çentik var. ama öyle bir ambalaj basmışlar ... Mesaja git »
Arkadaşları

elec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Mobil cihaz
Sony
Takım
Trabzonspor
TV
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109