Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BakimsizTarzan
Gerçek Adsoner kurt
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sakaryalıyım. Sakarya ayakta başlığını okuyunca bir gülme tuttu beni. Kardeş buradaki halka ne yaparsan yap gıkları çıkmaz güle oynaya gider yine akep... Mesaja git »
2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Enparada 6 taksit çıkıyor provizyondan sonra. İhtiyacım olmadığı için taksitlendirmedim.... Mesaja git »
adamlar savunma sanayisinde çalışacak mühendis transfer etmiş, bizim sivri zekalılar orada 3. sınıf vatandaş muamelesi görecekler diyor. şimdi bunu sö... Mesaja git »
faturasız mobilöğrenci tarifeli hattan buna geçiş yapabiliyor muyuz. hat benim üzerime fakat annem kullanıyor. aslında 1000dk konuşma olsa bile yeter.... Mesaja git »
Atatürk'e hakaretten yargılanan Hasan Akar'a hapis cezası başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
biri bunlara "atıl akit!" diyor herhalde... Mesaja git »
2019 Telsiz Kullanım Ücreti 2.32 TL oldu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
22.58 güncel tutar 23.02 oldu. teşekkürler akepe.... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Dediler. Olur alın dedim aramayı kaçırmayın sıkıntı olmaz... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Cumartesi kayıt bırakmıştım salı akşam üstü aradılar anlaştım 25+telsize. Çarşamba akşamı dandik bir numaradan aradılar tekrardan 25 liraya anlaşmışın... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
8GBlık paketi 25+telsize anlaşmıştım. daha sonra aradılar %10 indirim yapacağız ilave olarak dediler ben de yapın dedim. güncel faturam 22.58 e düştü.... Mesaja git »
Çukur gibi dizilerde devlete meydan okuma sahneleri başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bak hiç yorum yapmayacağım.... Mesaja git »
Arkadaşları

elec

Doom.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Mobil cihaz
Sony
Takım
Trabzonspor
TV
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125