Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BakimsizTarzan
Gerçek Adsoner kurt
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 Philips 49 Pus 6501 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
anlamadığım şey herkese ücretsiz de bana niye ücretli uğraştırıp duruyorlar insanı. Tüketici Hakem Heyeti bilir kişi raporu istedi durum şu an o şeki... Mesaja git »
ALLAH KİMSEYİ HASTANELERE DÜŞÜRMESİN başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hastanelerde ağır saçmalıklar olabiliyor. eşim hamileyken (4 yıl önce) gece 12 de randevu kovalardım 15 gün sonra kontrole gitmek için 5 dk aldın ald... Mesaja git »
"Akbank" Mtv Kampanyası / 2 taksit / 15 ₺ chip para başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
taksitsiz ödeyemiyor muyuz acaba 280 tl nin neyine taksit yapayım 15 tl chip para iyiymiş... Mesaja git »
Ankara'daki Taksiciler, Suriyeli Korsan Taksilerden Rahatsız başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
OOO Ankara'lılar hadi yine iyisiniz. yarı fiyatına taksiniz hayırlı olsun.... Mesaja git »
soylu, damatla geçinemiyor bu bir gerçek. kendisi rte ye yanlamak için olmadık işlere imza atıyor. bu yaptığı bölücülüktür. muhtemelen yeni kabine de ... Mesaja git »
Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Babam ince iyi parti Anam inceye verecem dedi ki kendisi sıkı Rte cidir bilemiyorum neye verdi Küçük Ablam ince\iyi 2 yeğen ince/iyi Büyük ablam ... Mesaja git »
Erdoğan:15 yıl önce evde fırın yoktu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ecevit'in ihtiyarlığıyla dalga geçiyorlardı bu troller. RTE daha fena durumda şu anda.... Mesaja git »
2016 Philips 49 Pus 6501 başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
toz problemi için thh bilirkişi raporu istedi şeklinde düzenlendi. bakalım ne olacak bundan sonra.... Mesaja git »
DH - SON Meclis Seçim Anketi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
benim de oyun ince/iyi parti şeklinde olacak.... Mesaja git »
Erdoğan: Türkiye ekonomisi dünyada bir numara başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sondan 1 numara demek istemiştir bence... Mesaja git »
Arkadaşları

elec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Mobil cihaz
Sony
Takım
Trabzonspor
TV
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156