Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BakimsizTarzan
Gerçek Adsoner kurt
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bu aktrollere maaşla birlikte çeşitli kimyasallar da veriyorlar herhalde. bu kafanın başka bir açıklaması olamaz. insan para için bu kadar onursuz ola... Mesaja git »
2016 Philips 49 Pus 6501 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
THH durumu şu anda savunma istendi şeklinde duruyor. gelişmelerden haberdar ederim.... Mesaja git »
bu da şikayetvar linkim... Mesaja git »
sakarya merkez servisi. şikayetvar a şikayet yazdım. genel merkez bana tüm dünyada alınan karar neticesinde artık ücretli olacağı söylendi. bende tthy... Mesaja git »
2016 Philips 49 Pus 6501 başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
bende tozlanma şikayetiyle servis çağırdım ücret karşılığı dediler. bende THH şikayet ettim savunma istendi bakalım benim ki ne olacak... Mesaja git »
T A M A M başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
sıkı bir RTE muhalifi olarak RTE kazansın istiyorum. ekonomi artık geri dönülemez şekilde bozuldu. kim gelirse gelsin elinde patlayacak. (çoktan patla... Mesaja git »
T A M A M başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
"Kurtla koyun yan yana koşuyorsa, orman yanıyor demektir." bir Afrika atasözü.... Mesaja git »
Axess (akaryakit_market) 4x100/40 TL çip para (Axess Mobil 60 TL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
15 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında kayıt olduktan sonra yapacağınız her 100 TL ve üzeri akaryakıt ve market harcamanıza 10 TL, toplamda 40 TL... Mesaja git »
Biri elektrik faturası soygununa dur diyecek mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hadi bir kişi kayışı koparıp atmayı göze alabilir de. nasıl olacak o iş? eski siyasilerin yanına yaklaşabiliyordun. şimdi ki şahıs 500 korumayla geziy... Mesaja git »
Yemek kartlarıyla market alışverişine son başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
sıkıntı da orada kardeşim. kötü-orta sınıf bir öğle yemeği 20 tlden aşağı değil. kimin kartına al yemek ye diye 600 lira yatırıyorlar. benim kayınçomu... Mesaja git »
Arkadaşları

elec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Mobil cihaz
Sony
Takım
Trabzonspor
TV
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125