Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
izmitekibi
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi4 Aralık 1991
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
aynısı benım başıma geldi. garanti bitimine 1 ay kala. servis çağırdım geldi. Panel değişecek dedi. paneli sorguladı yedek parça olarak görünmüyor ded... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Kapıda ödeme durumunda ekstra ücret çıkıyor mu ?... Mesaja git »
Kaz Dağlarından Doğal Tereyağ 2kg Ücretsiz Kargo 57₺ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
%kaç süt kreması içeriyor ürün. yazdıysanız gormedıysem kusura bakmayın... Mesaja git »
File Market Açılışa Özel Fırsatlar ( İstanbul - İzmit ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sağolasın hocam. Solaklar sapağında yani, Yarın bi uğrarım 5dakikalık mesafede bana ... Mesaja git »
File Market Açılışa Özel Fırsatlar ( İstanbul - İzmit ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yeşilovada nerede? Cami yanında A101 var ona yakın mı ?... Mesaja git »
Üyelik yılına güvenen bu konuya gelir [ 2014 ler gelmesin ] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yaşlandık be... Mesaja git »
Aynı televızyonu ben almıstım. http://www.vesteldriver.com/TV_MB9X_FAZ3_Yaz%C4%B1l%C4%B1m_Y%C3%BCkleme_Prosed%C3%BCr%C3%BC.html Bu lınktekı yazılımı... Mesaja git »
Torku kavurma 250gr 13,95tl (A101) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
A101 de çalışmış birisi olarak, şiddettle destekliyorum. Dolap ürünü A101'den Almayın.... Mesaja git »
A101 Hi-Level 43" Uydu Alıcılı Led TV 999₺ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Nexon efsane hocam aynen. TV Tavsiyeleri bölümünde NEXON SEG Hİ-LEVEL Tvler için yazılım güncelleme,modlama, özellik açma başlığı altında bir çok payl... Mesaja git »
Arkadaşları

kocaeli1074141

jumanka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
[color=

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156