Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
izmitekibi
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi4 Aralık 1991
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hepsiburada.com dan türksit bonuş şef koltuk aldım. Mobilya ürünlerinde %18 KDV indirimi + Ücretsiz kargo diyordu. Ürünün fiyatı 195TL idi. Sepette in... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ADSL den VDSL ye geçmek için Telekoma başvurdum. 20 Gün sonra Portlar dolu denildi. Eğer TURKNET'e geçersem farklı bir porttan VDSL verebilirler mi ba... Mesaja git »
tivibuspor 2 de hocam... Mesaja git »
yagmurdan dolayı yayın gıttı sanırım. insan bi altyazı geçer teknik aksaklık der bişey der. Pat diye reklama girdi şaşırdım... Mesaja git »
Tv açma modunu bekleme yapıyoruz yanı. bende son durumdaymıştı. sanırım ondan, teşekkürker... Mesaja git »
Arkadaşlar elektrik kesintilerinden sonra.Eğer tv açıkken elektrik gidince, Elektrik gelince TV kendi kendine açılıyor. Bunun bir çözümü varmıdır.... Mesaja git »
aynısı benım başıma geldi. garanti bitimine 1 ay kala. servis çağırdım geldi. Panel değişecek dedi. paneli sorguladı yedek parça olarak görünmüyor ded... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Kapıda ödeme durumunda ekstra ücret çıkıyor mu ?... Mesaja git »
Kaz Dağlarından Doğal Tereyağ 2kg Ücretsiz Kargo 57₺ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
%kaç süt kreması içeriyor ürün. yazdıysanız gormedıysem kusura bakmayın... Mesaja git »
Arkadaşları

kocaeli1074141

jumanka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
[color=

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203