Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
izmitekibi
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi4 Aralık 1991
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
File Market Açılışa Özel Fırsatlar ( İstanbul - İzmit ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sağolasın hocam. Solaklar sapağında yani, Yarın bi uğrarım 5dakikalık mesafede bana ... Mesaja git »
File Market Açılışa Özel Fırsatlar ( İstanbul - İzmit ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
yeşilovada nerede? Cami yanında A101 var ona yakın mı ?... Mesaja git »
Üyelik yılına güvenen bu konuya gelir [ 2014 ler gelmesin ] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yaşlandık be... Mesaja git »
Aynı televızyonu ben almıstım. http://www.vesteldriver.com/TV_MB9X_FAZ3_Yaz%C4%B1l%C4%B1m_Y%C3%BCkleme_Prosed%C3%BCr%C3%BC.html Bu lınktekı yazılımı... Mesaja git »
Torku kavurma 250gr 13,95tl (A101) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
A101 de çalışmış birisi olarak, şiddettle destekliyorum. Dolap ürünü A101'den Almayın.... Mesaja git »
A101 Hi-Level 43" Uydu Alıcılı Led TV 999₺ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Nexon efsane hocam aynen. TV Tavsiyeleri bölümünde NEXON SEG Hİ-LEVEL Tvler için yazılım güncelleme,modlama, özellik açma başlığı altında bir çok payl... Mesaja git »
Standart kalite var sadece. Yuksek kalite yok. Dün bi umut olmuştu ama maalesef standart kalite... Mesaja git »
11 yada 12. denememde çıktı. kola içmememe rağmen 2 tane kapak için aldım. gerisi forum ve dostlar sağolsun. üzülsemmi sevinsemmi bilemedim. resmen ar... Mesaja git »
.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Haklısın Hocam kafam dağıldı. Hemen yolluyorum. ... Mesaja git »
Kısa bir süre Ücretsiz Anahtarlık Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sen bunu para verip alsaydın. görseldekiyle gelen ürün farklı gelseydi, yada yazdırmak ıstedıgın ısım yerıne baska bısey yazılsaydı ne yapardın ?. Ben... Mesaja git »
Arkadaşları

kocaeli1074141

jumanka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
[color=

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.283