Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
engin karakuş
Gerçek Adengin karakuş
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Boğaziçi Bilgisayar, DFI'ın Türkiye distribütörü oldu başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: R`meRt Konu dışı ama, Asus laptop'ım var bu laptoplar ıcın dıstrubıtor kım?Boğazıcımı?Cunku yanlıs hatırlamıyorsam kutud... Mesaja git »
: Boğaziçi Bilgisayar, DFI'ın Türkiye distribütörü oldu başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: Númenóre tebrıkler ama sızın fırma ıcın bır sıkayetvar.com sıtesınde bır arastırma yaptım sadece 1 sıkayet almıssın bunu ıcın... Mesaja git »
: Beyler bu anakart alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
O paraya anakart değil sistem toplarsın. Fiyat uçmuz be kardeş, kusura bakma ama sorarmısın çamaşır yıkıyor , ütü yapıyor mu diye. Eğer bunları yapars... Mesaja git »
Hangi marka anakart konusunu başlattı (10 yıl önce)
Arkadaşlar lütfen kullandığınız anakart markasını , modelini ve memnuniyet derecenizi bildiriniz. Ancak bu şekilde geniş çaplı bir kullanıcı kitles... Mesaja git »
: BIOSTAR TA-770 Kıtlığı!!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Burada yazılanları okuyunca acaba başka bir markadan mı bahsetiliyor anlam veremedim. Hemde performans serisi ürün için Biostar tavsiye ediliyor.... Mesaja git »
: ana kart ses sorunu yasıyorum!!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Karşılaştığın durum psu yetersizliği , koruma devrelerinin mevcut olmaması nedeniyle oluşan parasitlenme, yada montajındaki kısadevreden kaynaklanabil... Mesaja git »
: Asus M2N-MX-SE Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Ekran kartı pcı_ex slotundan sadece bir pin üzerinden voltaj beslenmesini alır. Yani fanın dönmesi anormal bir durum değil, sanırım sök tak sıras... Mesaja git »
: HI-LEVEL nasıl bir marka? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Cenaze başındaki İmam misali " Gömün gitsin. " Dememizi mi bekliyorsunuz. Sıradan oem standartlarının biraz üstü denilebilinecek bir ram işte. O/... Mesaja git »
: 1000 MHZ RAMİ..ANAKART 800 MHZ GÖRÜYOR başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Merhaba; Ankartınızın ram veriyolu 800 Mhz ise bu gayet normaldir. Yani bunun ram'in markası ile bir alakası yoktur. Elinizdeki ramler zaten o/c ram... Mesaja git »
: Hangi rami almalıyım ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Merhaba; Kitlerin genelikle çalışma değerleri ( cl kodları ) daha iyidir. Ayrıca 2 ramin uyumsuzluk şansları da yoktur. Fakat o/c gibi bir durumunuz... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078