Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fss1403
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 143
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ünlü kargo firması satılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sürekli önemi artan bir sektörde faaliyet gösteren şirket neden satılır biri açıklayabilir mi? Kar mı etmiyor acaba mng?... Mesaja git »
Öğretmenler için 4 yılda bir sınav zorunluluğu geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Aynısının üniversite hocalarına yapılması şartıyla destekliyorum. Üniversite hocaları da genel olarak yetersiz ki dünyada üniversitelerimizin adı yok.... Mesaja git »
Sivaslı liseli genç 'Elektromanyetik silah' yaptı!. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ülkemizdeki beyin eminin dünyada yoktur ama eğitim sistemi de bu yetenekleri bitirmede bir numara. Okul hayati tamamen gençleri harcama vakitlerini öl... Mesaja git »
ÜLKELER KATARA NİYE AMBARGO UYGULUYORLAR ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
İnanın böyle durumlarda olayın perde arkasını öğrenebileceğimiz kaynak bulmak çok zor, amerika istedi vb klişe söylemlerden ibaret yorumlar. Valla açı... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Benim telefon almanyadan geldi, güncellemeler almanyaya göremi geliyor benim telefona ? Şuan güncelleme görünmüyor.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bütün S7'lerde suya dayanaklılık özelliği varmı sanki bir ara hepsinde yok gibi bir şey duymuştum.Birde batarya değişimi yapılabiliyor mu bu telefonla... Mesaja git »
Bu kuş hangi tür başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dışarıda idareten koyduk kafese alacağız nasıl beslenir bu? Siringa ilemi gencler? Bülbül mü acaba ? ... Mesaja git »
Bu kuş hangi tür konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar yerdeydi kuş uçamıyor nasıl besleyebiliriz türü nedir?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yeni güncelleme geldi yükledim yanlış hatırlamıyorsam 29 mb civarı birşeydi. Telefon almanyadan gelme bu arada, acaba güncellemeleri Tr de alınan ciha... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
http://store.donanimhaber.com/d3/ca/19/d3ca19ee5ab66f852d4011ebb7172251.jpghttp://store.donanimhaber.com/df/9c/75/df9c7558669845268db8af05fce2eeb5.png... Mesaja git »
Arkadaşları

Huseyin-ZST

Mehmet_Han

şoray uzun yolda

lapry

runo15

*Ubeyd*
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık olympus 14-42 rII lens m 4/3 (satıldı)
Alıcı: siyahmurat
Tarih: 24 Nisan 2013; 12:28:59
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Fritz box 7170 wireless modem + asus switch
Alıcı: kAr_gA
Tarih: 21 Ekim 2010; 10:51:35
Yorum
Anlayışına teşekkür ederim, ben ürünü gecikmeli yolladım, o hiç aksatmadı.
Genel Puan

Ürün: Satılık msi 8800 gtx o/c
Alıcı: deniz_eren
Tarih: 17 Eylül 2009; 15:40:10
Yorum
hızlı bi arkadaş sorunsuz alışveriş yaptım. kendisine teşekkür ederim..
Genel Puan

Ürün: Bozuk seagate 410 as
Alıcı: Neosis
Tarih: 24 Haziran 2009; 17:37:32
Yorum
güzel kargo, güzel insan. Tekrar alışveriş yapmak dileğiyle
Genel Puan

Ürün: Hdd ile takaslık Sapphire 4830 v2
Alıcı: dark
Tarih: 13 Haziran 2009; 20:02:22
Yorum
suphe duyulmayacak guvenilir bir arkadastir. kart, belirtmis oldugu gibi tertemiz geldi. kesinlikle
Genel Puan

Ürün: Takaslık/Satılık x-fi fatality pro (uygun fiyat)
Alıcı: keleminabi
Tarih: 3 Mayıs 2009; 14:16:35
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık msi am2 anakart
Alıcı: cihansevencan
Tarih: 5 Nisan 2009; 9:32:23
Yorum
hızlı ve güvenilir.
Genel Puan

Ürün: Satılık biostar 8800 gt
Alıcı: tigria
Tarih: 18 Mart 2009; 1:40:17
Yorum
ilgisi ürünü sattıktan sonrada sürdü. güzel bir alış-verişti teşekkür ederim
İmza

Hakkında
Aly?veri? yaptyklarym: Alper1391,dj.trust.06,guneyonur,alcanzar,renta1,msamy,tigria,cihansevencan,keleminabi,dark,neosis,iceman76,glam

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.170