Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gopuk_43
Gerçek Adserdar aşan
Doğum Tarihi16 Aralık 1987
Meslekögrenci
İlgi Alanlarıcep telefonları
KonumKütahya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
arkadaslar ben 3 senedir mat gösteren sekillendiriciler kullanıyorum.. neredeyse hepsini denedim... kuaförümden alıyorum sekillendiricileri.. suan ... Mesaja git »
: ^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Merhabalar arkadaslar.. galerimde özel resimlerim var ve arkadaslarım telefonumu incelediklerinde o özel resimlerimi görüyorlar ve ben galeriye, mesa... Mesaja git »
NOKİA N82 YAZILIMINI NASIL GÜNCELLİYCEMMMMM konusunu başlattı (10 yıl önce)
arkadaslar abimde n82 var... n82'nin yazılımını nasıl güncelliycem.. bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa cok makbule gecer.. saygılar selamlar... Mesaja git »
: ^^Nokia N82. 5 mpx'lik yeni Nokia.^^ başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
herkeze iyi günler selamlar... arkdaslar forumu bastan sona okuyamadım cok uzundu.. o yüzden sizden kısa bir cvp istiyorum.. n82'ye yazılım güncellemi... Mesaja git »
: 8800 arte vs n95 başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
istoyosa 10 mp olsun 64gb havızası olsun yine etmezdim arada 1.4 milyar oynuyo sonucta... Mesaja git »
bişey var gibi ya. kamresı biraz dandik gibiydi. belki n95 kullandıgımdan dolayı öyle geliyo olabilir ama vaz gectim almıcam :) telefonumdan gayet mem... Mesaja git »
telefonu elime aldımm inceledim orjinal gibi duruyo. çift sim hat özelligi yok ve hafıza kartı girişi yok. hazfızası 1 gb. yazılımı biraz dandik geldi... Mesaja git »
zaten benim kafamda ona takıldı. 2.4 milyarlık telefon sonucta. cin malı olup olmadıgını nerden anlarız peki ?... Mesaja git »
8800 arte vs n95 konusunu başlattı (11 yıl önce)
arkadaslar bende n95 var. icindede 8 gb hafıza kartı var. telefonum arabistan malı. yaklasık 1 senedir kullanıyorum. bugün bir telefoncu arkadası görd... Mesaja git »
: 45 bin ytl ye arac tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: drahte 1905 Orjinalden alıntı: gopuk_43 sonunda babamı ikna ettim Allah nasip ederse RX-8 alıcam. eger bu konuyu acmamı... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.062