Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cerrah.
Gerçek AdH.TUNAHAN GÖRGÜLÜ
Doğum Tarihi8 Ekim 1985
İlgi Alanlarımuzik,pc,araba
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RX1950PRO-VT2D512E 512MB 256BIT 75.00_TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
sorunu yoktur temiz kart. resimler yuklenmıstır. RX1950PRO-VT2D512E 512MB 256BIT AYRINTILI TAM ÖZELLİKLER. • Memory interfac... Mesaja git »
RX1950PRO-VT2D512E 512MB 256BIT 75.00_TL konusunu başlattı (4 yıl önce)
sorunu yoktur temiz kart. resimler yuklenmıstır. RX1950PRO-VT2D512E 512MB 256BIT AYRINTILI TAM ÖZELLİKLER. • Memory interfac... Mesaja git »
Quadro FX 1800 192-bit 250 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
sadece pcde takılı durdu cıddı anlamda programla kullanılmadı. PTT KARGO ile KAPIDA ÖDEME GÖNDERİLİR. PAZARLIK YOKTUR. ZATEN FİYATI ÇOK UYGU... Mesaja git »
Quadro FX 1800 192-bit 250 TL konusunu başlattı (5 yıl önce)
sadece pcde takılı durdu cıddı anlamda programla kullanılmadı. PTT KARGO ile KAPIDA ÖDEME GÖNDERİLİR. PAZARLIK YOKTUR. ZATEN FİYATI ÇOK UYGU... Mesaja git »
SPY MARKASINI BILMEYENLER İNTERNETTE FİYATINI ARAŞTIRSINLAR BU KALİTEYE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ. HAN ELEKTRONIK GARANTILI YANINDA 5 AMPER KAMERA AD... Mesaja git »
SPY MARKASINI BILMEYENLER İNTERNETTE FİYATINI ARAŞTIRSINLAR BU KALİTEYE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ. HAN ELEKTRONIK GARANTILI YANINDA 5 AMPER KAMERA AD... Mesaja git »
KONU SİLİNEBİLİR. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
iptal. edilmiştir.... Mesaja git »
KONU SİLİNEBİLİR. konusunu başlattı (5 yıl önce)
iptal. edilmiştir.... Mesaja git »
alerjik astım için elektrikli süpürge önerisi. başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Alkolog Toz torbasiz su hazneli supurgelerden al onlara baktım da su haznelı olanları hemen temızlemek gerekıyormus yok... Mesaja git »
alerjik astım için elektrikli süpürge önerisi. konusunu başlattı (7 yıl önce)
arkadaslar baslıkta da belırttıgım gıbı alerjik astım hastasıyım. önerilerinizi beklıyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

Penryn

turkcracker

AnseLmo82

Bonuss
Pano

mehmet328
31 Mayıs 2008; 1:05:30
dünya iyisi bir arkadaşımız : )
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test, test

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078