Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
reisserkan
Gerçek Adserkan reis
Doğum Tarihi1 Ocak 1985
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS3 Süperslim + 12 orjinal oyunlu konusunu başlattı (4 yıl önce)
PS3 süperslim konsol çift kollu + 12 orjinal oyun + 1 psn hesabındaki watch dogs oyunu hepsi beraber 700tl Makine kırılmamıştır. http://img.d... Mesaja git »
genpa depo uzman yardimcisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Tabikide gitmeden olmaz ama calisma kosullarini ogrenmek suc mu buraya genpa teknik servisi nasil desem herkes iyi yada kotu yorumlar getirir. auparav... Mesaja git »
. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Arkadaslar mulakat icin cagiridilar bilgi ve tecrubesi olan varmi maas calisma kosullari hakkinda tesekkurler... Mesaja git »
. konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaslar mulakat icin cagiridilar bilgi ve tecrubesi olan varmi maas calisma kosullari hakkinda tesekkurler... Mesaja git »
ALINIK İ7 990X konusunu başlattı (5 yıl önce)
beyler 6 ay önce bu ilanı vermiştim, askerden geldim tekrar açıyorum ciddi alıcıyım, elinde olupta satmayı düşünenler varsa hemen alabilirim. eğe... Mesaja git »
HV. ER EĞT. K.LIĞI / MERKEZ / KÜTAHYA (354. Dönem) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
öncelikle merhaba hepiniz için hayırlı olması dileğiyle, ama bu kadar da emin olmayın, bende 353.2celp kütahya mağduruyum diyorum çünkü sizleri 24 gün... Mesaja git »
353. Dönem 2. Grup HV.K.K.LIĞI KÜTAHYA AKTARIM BİRLİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
o şimdi asker aramasın gözler.!!!!@165... Mesaja git »
i7 970 overclock olurmu konusunu başlattı (5 yıl önce)
i7 970 işlemci 3.2 turbo boost 3.46 da bunu 4ghz çekebilirmiyiz. bilindiği gibi extreme model değil. olurmu olursa nasıl bilgilerinize ihtiyacım var t... Mesaja git »
Assassin's Creed IV:Black Flag™ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
660ti sli ile herşey full txaa4x 50 ile 60 fps arası hatta 60fps çakılı deniz oyunlarında son driver 331.82 yüklü bundan önce 327 yüklüydü onda 20 il... Mesaja git »
amd pc 7990 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
1200w cougar... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

NecroCyber-777
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
arge...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125