Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DeacoN
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iyice abarttın arkadaşım koskoca galatasaray ile başakşehir trabzon bir mi?? Gerek yok bence bu tarz atışmaları çocukça buluyorum. Galatasaray bizim e... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
çeyrek finale çıktığımız doğrudur ama o zamanlar lig formatında olmadığı için gruplar yoktu. zaten arkadaş da gruplardan hiç çıkamadığımızı söylemiş.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
burdan indirip izleyebilirsin ama portekizce. buradanda indirmeden izleyebilirsin.... Mesaja git »
mesajı editledim. indirme linki koydum sadece, çünkü video linkini koysam vpn kullanmak gerekecek türkiyede göstermiyor.... Mesaja git »
video yüklemeyi beceremedim bir türlü, daha doğrusu foruma yükledim ama göstermiyor. youtube ile de uğraşmak istemiyorum bu linki izlemek isteyen indi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
patates tarlasında oynanan futbolu bir de yurtdışında yayınlıyolar. uefa nasıl ki statları kontrol ediyorsa tff'nin de kontrol etmesi, zemini düzgün d... Mesaja git »
NETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim. başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
ininal kart ile yapıyorum alışverişleri.... Mesaja git »
NETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Süpersin, kaptım hemen 24 aylık üyelik. sadece tv'nin dns adresini değiştirdim netflix için. büyük rahatlıkmış gerçekten. Konuyu açan arkadaşa da teş... Mesaja git »
Twitter engellendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
ben başta bu engellemeler olmak üzere, bazı servislerin sadece abd'de hizmet vermesinden bıkıp çözüm arayışına girdim ve sonunda iki yıl için 49,90 do... Mesaja git »
GOOGLE CHROMECAST KULLANANLAR başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
evet bilgisayar için sormuştum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.101