Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DeacoN
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Şimdi benim merak ettiğim şey şu; son günlerde rte ile bahçeli'nin maç ile ilgili açıklamaları Türkiye'nin en çok taraftara sahip olan takımının taraf... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eski sistemde garantiliyordun, ama o kural değişti. akhisar avrupa ligine gitmesi için kupayı alması lazım, finale çıkmak yetmiyor.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sanırım 2016'da 1+1 men cezası almışlardı 1 senesini çektiler şimdi diğer 1 yılı çekecekler gibi görünüyor.... Mesaja git »
https://www.euroclubindex.com/league-odds/ Avrupanın en önemli spor analiz sitelerinden biriymiş. Şampiyonluk şansı en yüksek takım olarak %43 bizi g... Mesaja git »
Orası öyle zaten, 500m eur harcayıp ikinci turu geçemeyen psg ve çeyrek finalde elenen city ve barça gibi örnekler var. Bu üç oyuncunun yanına pastore... Mesaja git »
Shaktar'da Bernard ve Ferreyra boşa çıkıyor. Bu ikisinin yanına Jonathan Bamba ile anlaşılsa ucl'de çeyrek final garanti, yarı finali ise zorlarız. Üç... Mesaja git »
Aynen öyle. İkili, üçlü ya da dörtlü averaj sadece ve sadece ligin son haftası sıralamayı belirlemek için kullanılır.... Mesaja git »
buradan indirdiğim çalışmadı en son.... Mesaja git »
iptv izlemek için amazon'un kendi uygulama mağazasından perfect player ya da iptv extreme uygulamalarını indirmeniz yeterli. perfect player kodi&#... Mesaja git »
ben her zaman sitesinden kuruyorum ve şimdiye kadar bir sorun ile karşılaşmadım. geçen farklı bir yerden indirip kurmayı denemiştim hata vermişti. ned... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078