Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Xreleave
Gerçek Ad 
MeslekMakine Yüksek Mühendisi
İlgi AlanlarıTeknoloji, Gündem, Eğitim, CAE, CAD, CAM,
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
HEMŞİRELERİN 4-5 BİN TL ALMASI [EDİT GELDİ YANLIŞLARI DÜZELTTİM] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Eğitiminiz, mesleğiniz, kariyeriniz nasıl bilmiyorum ama dedikleriniz okadar kolay değil emin olun... Mesaja git »
Bir etüt merkezinde bulunan yazı; başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
aslında abartı değil arkadaşlar. temelden beri çok iyi eğitim almış, her sınıfta düzenli çalışmış gençleri saymazsak, sonradan bir hedef için uğraşan... Mesaja git »
Zayıflamak kadar kolay birşey yok püüüü size başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mesele vermek değil ki, indiğin kiloyu korumak.... Mesaja git »
Sputnik son dakika : Türkiye'nin iflası başladı... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Peki sizce mevcut durumda nakit TL parası olanlar ne yapmalı ? (+500 bin dolayında nakit banka hesabı diyelim)... Mesaja git »
Duydum ki DGS'li biri yüksek üniversiteyi bitiremezmiş? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ders dili Türkçe oldukça umutsuzluğa kapılmayın. Eğer %100 yabancı dil eğitim veren bir okul-bölümdeyseniz ve dgsden gelme + zayıf ingilizceniz varsa... Mesaja git »
Bahçeli'nin tuzak kurma olasılığı... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onun için tek ifade eden kelime, muhtemel bir KASET. Yoksa kimse dün sövdüğü adama bugun reis çekmez, dün seni yargılayacağım dediği adamla iş tutm... Mesaja git »
Evlenip pişmanlık yaşayan varmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aslında bu mesele şöyle oluyor. Elemanın gönlünde genelde güzel kızlar olur, belkide hayatı boyunca hiç güzel kızlarla takılmamıştır, gezmemiştir. ukt... Mesaja git »
Evlenip pişmanlık yaşayan varmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tuzaktan kastınız ne ki ? Şöyle düşününce nafakanın gerkeli olduğu durumlar yok değil. misal bende evlenmeyi düşünüyorum, 4 yıllık bir ilişkim var. ... Mesaja git »
Arkadaşlar kabul etmemiz gerken birşey varki benzer vakalar başımızda başka siyasi parti oluncada olacak. Mhp olsa olmayacakmıydı bu tip atamalar ? ... Mesaja git »
Ekonomi Neden Kötü? Dolar Neden 10 Lira Olacak Açıklıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sağa sola eyy demeden, kıçı doğrultana kadar herkese eyvallah çekecek, ülkenin sanayicisini büyütmek bu sanayiciye pazar bulmak için çırpınacak bir ek... Mesaja git »
Arkadaşları

Acemi_Uyducu

Jan!ssaRy

sniper23

jovanovic

Garip Adam12

2pac.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
aziz-i kavim, aziz-i millet, aziz-i vakit idik, a'da zelil kıldı bizi...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Panasonic
Tablet
iPad Pro
Notebook
Monster, Lenovo
İşlemci
Intel
Sabit Disk
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.154