Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Xreleave
Gerçek Ad 
MeslekMakine Yüksek Mühendisi
İlgi AlanlarıTeknoloji, Gündem, Eğitim, CAE, CAD, CAM,
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Yabancı Öğrenci Sınavı(YÖS) Haksızlığı başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Evlenmek saçmalıktır başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Kıymetli bir abimin bit lafı var, "seks için evlenmeyin" ne yazıkki genç erkeklerin çoğu cinsel dürtülerle, kadınlarımızda garanti, konfor için evle... Mesaja git »
Elbette yaptığınız mümkün, fakat herkes sizin gibi konu hakkında bilgili, ilgili değil. Halen daha wikipediye dahil ulaşamayan, tekel telekom tarafın... Mesaja git »
Buradaki asıl mesele, aylık ücret vererek kullandığınız vpn lerinde işlem kaydınızı tuttuğunuz gerçeğidir Mesele opera vpn değil, aylık 10 dolar öded... Mesaja git »
YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1-fiyat üst limit)............................................................................: 650-670 2-aylık ortalama çıktı sayısı.................... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yetkili arkadaşında yardımlarıyla Türk Net'e geçiş yaptım, umarım sorunsuzca uzun süre kullanırım. Geçiş sürecinde Türk Net kaynaklı bir sorunla karşı... Mesaja git »
Kimsenin İşini Düzgün Yapmaması ve Nezaketsizlik başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geçen hafta güvenilir olduğunu düşündüğüm bir siteden elektronik ürün aldım, almadan önce aradım sordum stoğumuz var dediler iyi hoş. Aslında evimle m... Mesaja git »
Satıldı konusunu başlattı (2 ay önce)
ASUS GeForce GTX1070 DUAL OC GDDR5 8GB 256 Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı 2450 Liraya satılıktır. İstanbul içi, Eskşehir içi elden alışveriş yapılabilir,... Mesaja git »
Evlilik Meraklısı Kız Arkadaş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
siz daha askere gideceksiniz, hangi bölmden,okuldan mezunsunuz bilmiyorum ama muhtemelen 2 bin bandında başlayabilirsiniz. O gelirde büyük şehirlerde ... Mesaja git »
Özel okullarda okumayın başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konu sahibine hak vermekle beraber, yeterli temele sahip olmadan bir yerlerede okumak isteyen gençleride anlıyorum. Mühendislik-makine-imalat/konst. a... Mesaja git »
Arkadaşları

Acemi_Uyducu

Jan!ssaRy

sniper23

jovanovic

Garip Adam12

2pac.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
aziz-i kavim, aziz-i millet, aziz-i vakit idik, a'da zelil kıldı bizi...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Panasonic
Tablet
iPad Pro
Notebook
Monster, Lenovo
İşlemci
Intel
Sabit Disk
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.191