Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakanlevent
Gerçek Adhakan levent
Doğum Tarihi21 Kasım 1988
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 198
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
direksiyon kumandalari calisiyorsa ki bu fiyata cokta guzelburune benziyor tecrubelerinide yazaraan seviniriz... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-2016) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
mrb hocam dreksiyon kumandaları klima bilgileri vs gözüküyormu canbus destegi varmı... Mesaja git »
ATLATILAN KAZA! SUÇ KİMDE? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
sarı arabanın direk sol şeride atlamasıda ayrı bir konu... Mesaja git »
Araştırmacılar hastalıkları tedavi eden çip geliştirdi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
oda bişeymi bizim organik hoşafımız var :)... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
sorun yaşamadım prop u kendim düzelttin netten buldugum yöntemler ile... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
guveli klasor icin bir yontem var bildigim kadariyla ben kullanmiyorum ancak root samsung healt screen mirroring knox vb seyleri kisitliyor ancak ufa... Mesaja git »
ben kullanıyorum... Mesaja git »
dostum yazılım işini yapan arkadaş yanlış yapmış ve efs dosyasına zarar vermiş samsunglar imei yapıldıktan sonra cert(seltifika) dosyasında modlanması... Mesaja git »
Evimde üstsüz yattığım için tehtit edildim başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
ANNE bak KRAL çıplak... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
şu bi kere çalıp kapanma sorunu bendede bir kaç defa oldu kapadım açtım düzeldi çok şükür bu arada benim cihaz root lu son güncellemelerin hiç biri yo... Mesaja git »
Arkadaşları

lion_koc

Efe

mehdi1995

yasinemir

muhammed furkan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İNTEL i7 3770 ZALMAN CNPS10X ASUS P8P67LE KINGSTON 16 GB 1600 MHZ MSI GAMING X GTX 1060 SAMSUNG 850 EVO , 750w 85 Highpower PSU
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
herzaman en iyisine sahip olmaya çalış
fakat
saygısızlık yapmadan haram yemeden küçük düşürmeden...!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141