Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknobomb
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi7 Mart 1985
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 492
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Takaslık Oyun adı: Whatchdogs 2 Pri/sec: Secondary Pri sahibi : forumda( tel numarası da verilecektir) Takas önceliğim: gta 5... Mesaja git »
Alınık real Barça maçı konusunu başlattı (24 sa. önce)
İp tv ya da digiturk play olabilir... Mesaja git »
Sefer : BAYRAMPASA - ANKARA Güzergah : IST-ANKARA Tarih : 2017-04-23 ve dönüş T 2017-04-25 Kalkış : 23:55 Varış : 07:15 metro turizmden 390 tl lik... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aynen hocam size katılıyorum ayın 13 ünden beri ben de sürekli arıza kaydı açıyorum. Çözüm ise sıfır sadece oyalama politikası gerisi boş.... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Turk net mi allah yazdıysa bozsun.13 nisanda hattımın aktif olduğu msjı geldi ama ne dsl ne de internet ışığı yanmıyor. Belki 10 defa arıza kaydı oluş... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Turk net mi allah yazdıysa bozsun. Sözde 13 nisanda hattımın aktif olduğu msjı geldi ama ne dsl ne de internet ışığı yanmıyor. Belki 10 defa arıza kay... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
50 adete kadar yemek Sepeti kodu lazım uygun fiyattan verebilecek olan varsa pm atmanız rica olunur... Mesaja git »
Vodafone 5 tl ye 3 gb+9gb internet (karakartal) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ref isteyene atabilirim hediye internet olarak görünüyor 5 TL 3gb gayet iyi bence... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar yeni bir güncelleme gelmiş neyle ilgili acaba. Bir de ben kullanım süresi olarak en fazla 5 saat civarı alıyorum oyun falan oynamadan norma... Mesaja git »
Vodafone 5 tl ye 3 gb+9gb internet (karakartal) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
1 tl pakete üye olup 3gb alabilirsek bende davetiye bekliyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

Kıdemli Yarbay

ChaRisMaTiq1i

Xinu

SEGHRİ

KoşanBalık

cemik

aadolff

BÖCCÜK ♂

zetnakah

_trapzone_

meeb

lowermad

mehdrive

leonidas26

tolgadedi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Sinema Bileti 6 TL
Alıcı: ismail671
Tarih: 11 Kasım 2013; 15:40:49
Yorum
hızlı ve güvenilir arkadaş.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078