Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hysteria_
Gerçek AdS A
Doğum Tarihi3 Ocak ****
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 133
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
VW Caddy 2.0 TDI (102 ps) DSG Exclusive (17 Ekim 108.020 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
2.0 lt 102 bg araç ve sene 2018... Mesaja git »
arkadaşlar merhaba, ürünü 29.08.2015 tarihinde hepsiburada dan aldım ancak hiç kullanmadım. 1 ay kadar kullanıldı kutuya kaldırıldı çünkü fiber intern... Mesaja git »
i7 işlemci 70fps normal mi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
dostum i9 işlemci bile olsa gt630 dediğin multimedya kartı ile bir şey alamazsın. 200 250 lira verip bi tane gtx 750ti bile alsan kurtarır en azından... Mesaja git »
Silinebilir.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
aslında arabalardan motorların çıkartılması lazım. akülüye geçmeliyiz. hem hacim derdi yok. hem çevreyi temiz tutar. ne öyle 1.2 şu kadar 1.6 bu kad... Mesaja git »
Pubg csgoyu tokatlıyor gibi.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
çok farklı oyunlar. platform mantık vs farklı karşılaştırmak çok doğru değil gibi. ancak şu var, pubg rekora koşuyor evet kimse inkar edemez. ve bund... Mesaja git »
Mazda RX-8 R3 Test Sürüşü / 9000 RPM çeviren Wankel Motor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
gerçekten çok çok sevdiğim beğendiğim bi araç. tasarımı, performansı, sesi, her şeyi ile mükemmel. o kadar çok söylenti var ki şu motor hakkında, alm... Mesaja git »
Esea hile yardımı. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
otello cayır cayır ağlatıyordu hileyle ve satıyordu da cayır cayır. ondan sonra hiçbir şekilde güvenim yok zaten toplasan sadece 2 ay premium aldım es... Mesaja git »
YENİ DUST2 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
öyle bir şey olsa b tutmak nerdeyse imkansız olurdu adaletsiz olurdu. 1 kişi molotof için smoke tutar arkadan gelen 4 kişi Allah ne verdiyse flash'... Mesaja git »
ESEA Hakkında Yardım Alınır mı? Ortamı Nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
clientte lobiden ping değerini 60 lara çıkart gerisi şans bu arada faceit her bakımdan eseadan daha iyi onu da denemeni öneririm supporter alıp... Mesaja git »
CS:GO Hilecilerini El Birliği İle Report Edelim (KANIT ZORUNLU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
http://steamcommunity.com/profiles/76561198411468962/ 2 adet aimbot. raporlarsanız sevinirim. kanıt isteyen varsa steam://rungame/730/765612022... Mesaja git »
Arkadaşları

Razer

Biyoreaktör

sariyerli53_34

Alopo94

konifuji

hssapiens

Kafam Kasınıyor

Sercanalk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
TV
TV
Klima
Baymak
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
herkes ölür, ama herkes gerçekten yaşamaz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
4.969