Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hysteria_
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdS A
Doğum Tarihi3 Ocak ****
Mesleklojistisyen
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 150
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bu bazen çağrı gelince telefonun uyanmaması sorunu hala çözülemedi di mi? power tuşuna basmadığım sürece ekran asla gelmiyor, basınca da gelen aramay... Mesaja git »
corolla focus astra hangisi? en az 8-10 sene kullanılacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
sıfırı bile satılıyor j kasa sedan otomatiğin bu arada ben 1.5 tdci'ı 1.6 görmüşüm her türlü focus alırdım ama style zorlardım trend x fazla boş.... Mesaja git »
corolla focus astra hangisi? en az 8-10 sene kullanılacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
astra ve focus arasında gider gelirdim. 1.6 tdci focusların otomatik dizeli yok diye biliyorum ben, 3 kasada. yani alacağınız focus hayli demode olan ... Mesaja git »
Makyajlı Opel Astra yeni yüzüyle görüldü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
arkadaş almaya niyetlendim makyaj çıktı şimdi de. şimdi güncel kasayı alsam aklım kalacak makyajlıda. focus düşündüm yenisi çıkacak. golf desen seneye... Mesaja git »
Seat Leon Cupra Mk2 Test Sürüşü / 380 Beygir başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ciddi mi bu yorum?... Mesaja git »
Wasp Türkiyenin en dandik adminlerinin olduğu serverdir. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bunlar mı tekel?... Mesaja git »
SİLİNEBİLİR SİLİNEBİLİR SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
sürekli csgolounge da falan item kovalayan trade yapan biri olarak sevindim. bütün trade botları falan patlasın. iyi olmuş.... Mesaja git »
Satılık CS GO Anahtarları - 7 TL (Stok: 150) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
pek kovalamıyorum valla senin başlığı görünce geldim kardeşim dürüst olmak gerekirse sen de haklısın yani... Mesaja git »
Satılık CS GO Anahtarları - 7 TL (Stok: 150) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
tamam reyiz yarın açılıyor yani 10 tane yarın açılacak olanlardan bana gönderemez misin 70 tl ye? illa 1 nisan dersen parayı atayım nisanda verirsin 1... Mesaja git »
satış tamamen iptal anladığım kadarıyla şimdi, 10 tane alsam mesela?... Mesaja git »
Arkadaşları

Razer

Biyoreaktör

sariyerli53_34

Alopo94

konifuji

hssapiens

Kafam Kasınıyor

Sercanalk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
TV
TV
Klima
Baymak
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
herkes ölür, ama herkes gerçekten yaşamaz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.313