Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Charm
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 Senem gitti başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Her şeyi kontrol etmeye çalışmak bir tuzaktır. Baban da seni sevdiği için kontrol etmek istemiş ama bu senin hayatın. Sonuç olarak kaybettiğin lise yı... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ünlüler: Atakan, Nihat Altınkaya, Yattara, İ.Mansız, Serhat, Adem, Nihat Doğan, M. Aydın, Nagihan, Sema Gönüllüler: Semih, Turabi, Hilmicem, Murat, O... Mesaja git »
Hayatım ciddi Tehlikede! (Ss'li) Her an öldürülebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çantanı ölünce kolaylık olsun diye mi topladın dostum? Al biletini gel işte ülkene. Aksi takdirde bir anlamı yok çantanı toplamış olmanın. Korkmu... Mesaja git »
Yapacak Çok Şeyi Olup Zamanı Yetmeyen Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Dostum genetiğin ve çevrende gelişen yüzlerce olay senden bağımsızken "kusursuz" olmayı hedefleyemezsin. Hayaller Paris, hayatlar Muş olması... Mesaja git »
Hayatım ciddi Tehlikede! (Ss'li) Her an öldürülebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Neden yumruklaştınız olay oraya nasıl geldi? Bir de neden "Bıçağı al kes " gibi cümlelere başvurdun, tehdit mi etti? Ne olursa olsun rahatını bozm... Mesaja git »
300 bin tl ile hangi isi kurmaliyim? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam aynı miktar para katayım 600.000 TL'ye güzel konumlu bir arsa alalım. Ben elimdeki miktar yetmediği için alamadım bugüne kadar. Bu arsayı müt... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
15 puan ile ilk 2'ye giriyorlar yav. Eser West olsa yine 1.ydi bu hafta. Berna Keklikler bu Sema'nın ayağını kaydıracak gibime geliyor. Finalde Bern... Mesaja git »
Polonya, Portekiz, Litvanya, Letonya? [ERASMUS] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben gittiğimde para birimi Litastı, şu an değişti mi fiyatlar pek bilmiyorum. O zaman 325 € ile geçinen arkadaşlar da vardı, hem de odun gibi yaşama d... Mesaja git »
Polonya, Portekiz, Litvanya, Letonya? [ERASMUS] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam o şehirleri bilmiyorum hiç ama Vilnius'taki hayattan pişman olmazsın. Sonuçta başkent olmanın getirdiği bir hareketlilik var. Vilnius-Gdansk il... Mesaja git »
Şehir olarak Gdansk >> Katowice > diğerleri. Okul çok önemli değil, nasıl olsa pek uğramazsın .... Mesaja git »
Arkadaşları

icon

Amentos

Silver Shadow

HuzunSessizligi

01001101

D1Z0

Hz Carrier

Alejàndro

webmaster-mt

Seyyah

SS10

IMPEDIMENTA

duygusal-adam

Rashta

PaFuSS

Yellow Claw

KaptanCe

tarum90

hly-

Mr.Yengeç

AJFA

Themistokles

gokayoymen94
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Beşiktaş
Steam
charm31
Tablet
iPad2
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.235