Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Charm
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Sosa, Gomez gibi adamları göndermemize rağmen çok iyi sezon geçirdik. Takım şu an çok kaliteli. Talisca'yı tutarsak bir sene daha eser geçeriz.... Mesaja git »
Öğrenci yurdu açmak. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam ben sana bir arsa bulayım bir sene içerisinde sıfır uğraş sonucunda 600.000 TL , 800-900.000 TL'ye ulaşsın. Bunun için bir ücret de talep etmiyo... Mesaja git »
SPOR HAYATI İLE OKUL BİR ARADA GİDER Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Dostum kickboxta profesyonel olabilmek için hangi yaşta başlamak gerekli en geç? Bir de maçlara ne kadar süre sonra çıkılıyor, herkes çıkabiliyor mu... Mesaja git »
Survivor 2017 (Anket eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Resmen film senaryosu izliyoruz abi. Şimdi görün Yunanlar eşitliğe kadar gelir sonra biz eski gücümüzle geri alırız... Mesaja git »
Survivor 2017 (Anket eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ne diyorlar hocam... Mesaja git »
Belgesel Paylaşım ve Öneri Bölümü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Bu konu içinde sevdiğimiz belgeselleri tanıtıp fikir alış verişi yapalım. İlk olarak ben başlayayım. Zamanım oldukça ekleri... Mesaja git »
3 Adet YemekSepeti 20/10 Ödüllü TAHMİN YARIŞMASI!!! (BİTTİ) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
15. 90.... Mesaja git »
Interrail Yapıyoruz! 2012'den günümüze[2017-2018 ANAKONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bu yaz 1 aylık harika bir gezi planlıyorum. Önce 10 gün kadar Norveç'te çiftliklerde kalıcam wwoof ile. Sonra 20 günlük interrail, Norveç'ten güneye ... Mesaja git »
Türk Gençleri Olarak Kafamızın İçi Boşalıyor... başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Aynı şekilde bestseller kitaplar da genelde dandik oluyor. Youtube kitapların önüne geçiyor yavaştan, eğitim açısından. Ondan sonra da sanal gerçekli... Mesaja git »
Kafası Boş olan mıyız yoksa Dolu olan mıyız? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
YouTube kanallarını katma derim, çok kaliteli kanallar var.... Mesaja git »
Arkadaşları

icon

Amentos

Silver Shadow

HuzunSessizligi

01001101

D1Z0

Hz Carrier

Alejàndro

webmaster-mt

Seyyah

SS10

IMPEDIMENTA

duygusal-adam

Rashta

PaFuSS

Yellow Claw

KaptanCe

tarum90

hly-

Mr.Yengeç

AJFA

Themistokles

gokayoymen94
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Beşiktaş
Steam
charm31
Tablet
iPad2
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094