Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Charm
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları26
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Çirkef Team: Merve-Sahra-Hakan Barzo Team: Turabi-Nagi-N.Doğan Adamlık Team: Hilmi-Murat-Sema-Ümit Mağdur Team: Adem-Sabriye Diğer adaya adam gönderi... Mesaja git »
Survivor 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kaynak ?... Mesaja git »
''Yaşıyorum'' demek için ne olması gerekir? Ne yapılması gerekir? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tek madde: Bir felsefeye sahip olmak. Hayat felsefen olmazsa her gününü dolu dolu geçirsen de birden durup "N'oluyo lan nereye gidiyorum ben" dersi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Link var mı beyler... Mesaja git »
Bana da pazarlanabilecek bir ürün gibi gelmedi. Ama ailenin yerinde olsam o matkapı almana izin verip en azından denemeni ve tecrübe edinmeni isterdim... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Werner bu kadroya gol atamazsa çöptür harbiden Bayern'e gitmek istiyorsa en az hattrick yapması lazım... Mesaja git »
Madem yedekleri oynatıyorsun Orkan niye ilk 11'de yok? Adam belki de en kaliteli adam o kadrodaki.... Mesaja git »
Mitroviç ve Tolga hiç mi hiç güven vermiyor. İyi bir oyun oynayacağımızı düşünüyorum ama defansa gelen her top gol olursa büyük sıkıntı yaşarız. Benc... Mesaja git »
Survivor 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Gönüllülere geçen sene bizdeki herkesi yenen, Yunan takımının karizması George gelse efsane olmaz mı... Mesaja git »
Aylık toplam harcamalarım 700 Euro başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam İtalya'da erasmus tavsiye eder misin? Litvanya'da yapmıştım 1 sene, çok eğlenceli bir ortam vardı. Batı Avrupa'da böyle bir ortam var mı yoksa k... Mesaja git »
Arkadaşları

icon

cmake

Silver Shadow

i Am Not Dead

HuzunSessizligi

01001101

D1Z0

Hz Carrier

Alejàndro

webmaster-mt

Seyyah

SS10

IMPEDIMENTA

duygusal-adam

Rashta

PaFuSS

Yellow Claw

KaptanCe

tarum90

hly-

Mr.Yengeç

AJFA

Basketball1099

Themistokles

gokayoymen94

acrmurat56
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Beşiktaş
Steam
charm31
Tablet
iPad2
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094