Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Charm
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aynı hissi paylaştığım dostum var m? başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Umutsuzca açtım ama güzeldi dostum. Eyvallah.... Mesaja git »
Hücumda etkisiz kalmamızın sebebi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bence de olay bundan ibaret. Defanstaki oyuncunun pas atacak seçeneği yok, ancak sağa sola dönebiliyor. Ceza sahasına 1000 KMden füze kesip oradan bi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu maç Negredo'nun parladığı maç olabilir. Adam ilk defa adam gibi şartlar altında ilk 11 olarak çıkacak. Ancak Cenk'in kanat oynaması Monaco öncesi ... Mesaja git »
Başın sağolsun. Ben de ölen yakınlarımın çok farklı yönlerini, öldükten sonra öğrenmiştim. Onlar yaşarken, nasıl olsa yanımdalar diye hiç araştırmamış... Mesaja git »
Bilgisayar mühendisi hangi dili öğrenmeli. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bir bilgisayar mühendisiyle tanışmıştım, Çince biliyordu ve Çin ile iş yapan bir firmada çalışıyordu. Ben tanıştığım zaman da Çin'e gidiyordu, çalışma... Mesaja git »
2.5 AYDIR ŞEKER TÜKETMİYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Karbonhidratı bırakmak derken? İhtiyacınızı nereden karşıladınız?... Mesaja git »
Zaman çok çabuk geçiyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Aynen dostum. Hayatın doruklarına varamayacağız sanırım. Bir yerlere gelmek için çok çalışmak gerekiyor, gelince de geldiğin yerin anlamı azalıyor.... Mesaja git »
İnterrail Türkiye Bolu Kampı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kayıtlar kapandı sanırım ? Tam aklımda Bolu'da dağ evi kiralamak filan vardı . Süper bi doğası var şehrin... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Katılımcısı olamadığınız bir platformun grubunu eleştirme hakkını nasıl kendinizde buluyorsunuz Let the champions play, aslan.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bugün yeneceğimizi hiç sanmıyorum. İnşallah yanılırım. Medel'in bekte oynaması + Tosic hiç güven vermiyor. Oğuzhan kaybolup gidiyor zaten. Q7 de topla... Mesaja git »
Arkadaşları

icon

cmake

Silver Shadow

HuzunSessizligi

01001101

D1Z0

Hz Carrier

Alejàndro

webmaster-mt

Seyyah

SS10

IMPEDIMENTA

duygusal-adam

Rashta

PaFuSS

Yellow Claw

KaptanCe

tarum90

hly-

Mr.Yengeç

AJFA

Themistokles

gokayoymen94
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Beşiktaş
Steam
charm31
Tablet
iPad2
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109