Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sco_TR
Gerçek AdBurak Tunalılar
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
SAMSUNG GALAXY S9 ÖZELLİKLERİ Galaxy S9 ve S9+ dört farklı renk seçeneğine sahip olacak: Gece Siyahı, Titanyum Grisi, Mercan Mavisi, Lila. RAM: 4 GB ... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
HUAWEI MATE 10 PRO Teknik Özellikler Huawei Mate 10 Pro 6 inç büyüklüğünde, Full HD+ çözünürlüğünde 18:9 FullView ekran 8 çekirdekli Huawei Kirin 970... Mesaja git »
Siemens Ürünler ve Çözümler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Siemens konusunda destek için 7/24 buradan yazabilirsiniz. NOT: Siemens bayisiyiz. Ege bölgesinde bir çok şehirde mağazamız mevcut... Mesaja git »
AEG LFX6G1454R Çamaşır makinası aldım. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Evdeki 7 yıllık Gorenje marka çamaşır makinemizin tamburu artık çok sallanmaya ve tabiri caizse makinemiz yürümeye başlamıştı. Gorenje markasının Adan... Mesaja git »
Bir haftada yüzde 200 değerlenen coin: IOTA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Bitcoin ve türevi kripto para birimlerinin yükselişi sürüyor. Her ne kadar kripto bara birimi deyince akla ilk gelenBitcoinolsa da... Mesaja git »
Ethereum Madenciliği başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
AMD ATİ çip setli ekran kartı olduğunu varsayıyorum . Ekran kartınızın driverini AMD cards, Catalyst (Crimson) 15.12 olacak şekilde indirip güncelleyi... Mesaja git »
Her ay düzenli olarak yayınlanan tavsiye köşesinin “Mayıs” ayı içeriğine baktığınızda daha az model yer aldığını göreceksiniz. Sizlerden g... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Baş 1 W/kg | Vücut 0.29 W/kg Xiaomi Mi 5X vs Xiaomi Mi 6 Kamera Karşılaştırması... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
mobilya ve beyaz eşyalarımı aldım. sadece yatak kaldı. bu hafta içi siparişi vermem gerektiğinden dolayı konusu olmasına rağmen açmak zorunda kaldım. ... Mesaja git »
KZ ZS5 inceleme: Knowledge Zenith sınırları zorluyor… başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
KZ ZS5 için ilk diyebileceğım şey KZ ZS3' ün prosu gibi… Benzer kasa yapısı, malzeme plastik, ama bu kez oval degil köşeli, ( memt x5 den ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094