Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sco_TR
Gerçek AdBurak Tunalılar
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Siemens Ürünler ve Çözümler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Siemens konusunda destek için 7/24 buradan yazabilirsiniz. NOT: Siemens bayisiyiz. Ege bölgesinde bir çok şehirde mağazamız mevcut... Mesaja git »
AEG LFX6G1454R Çamaşır makinası aldım. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Evdeki 7 yıllık Gorenje marka çamaşır makinemizin tamburu artık çok sallanmaya ve tabiri caizse makinemiz yürümeye başlamıştı. Gorenje markasının Adan... Mesaja git »
Yeni gözdem bu, bir süredir yakından takip ediyorum. Resmi site: Geçmişteki gidişat ve grafikler: Whatsapp grubumuz: Özel mesaj ile isteyin. IOTA... Mesaja git »
Bir haftada yüzde 200 değerlenen coin: IOTA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Bitcoin ve türevi kripto para birimlerinin yükselişi sürüyor. Her ne kadar kripto bara birimi deyince akla ilk gelenBitcoinolsa da... Mesaja git »
Ethereum Madenciliği başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
AMD ATİ çip setli ekran kartı olduğunu varsayıyorum . Ekran kartınızın driverini AMD cards, Catalyst (Crimson) 15.12 olacak şekilde indirip güncelleyi... Mesaja git »
Telefon önerileri köşemizde bu ay mevcut telefonların ucuzladığını görerek seviniyor, yeni telefonların geleceğinin habercisi olması hasebiylede heyec... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Xiaomi Mi 5X Türkiye'de distribütör garantili olarak satışa başladı! Baş 1 W/kg | Vücut 0.29 W/kg Xiaomi Mi 5X vs Xiaomi Mi 6 Kamera Karşı... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
mobilya ve beyaz eşyalarımı aldım. sadece yatak kaldı. bu hafta içi siparişi vermem gerektiğinden dolayı konusu olmasına rağmen açmak zorunda kaldım. ... Mesaja git »
KZ ZS5 inceleme: Knowledge Zenith sınırları zorluyor… başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
KZ ZS5 için ilk diyebileceğım şey KZ ZS3' ün prosu gibi… Benzer kasa yapısı, malzeme plastik, ama bu kez oval degil köşeli, ( memt x5 den ... Mesaja git »
Çinli ses mühendislerinden bir muhteşem kulak içi daha; MEMT X5 Tepki Aralığı:20-10000 hz Direnci: 16Ω Duyarlılık: 105 dB Bir kulaklık için enf... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078