Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mehmetoz38
Gerçek Admehmet ozturk
Doğum Tarihi1 Temmuz 1974
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 211
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
X96 Android 6.0 TV Kutusu 2 GB RAM 16 GB+Klavye başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ürün Satıldı......... Mesaja git »
X96 Android 6.0 TV Kutusu 2 GB RAM 16 GB+Klavye konusunu başlattı (bir yıl önce)
X96 Android 6.0 TV Kutusu Amlogic S905X Max 2 GB RAM + 16 GB ROM Quad çekirdek WIFI HDMI 4 K * 2 K HD Smart Set Top BOX Media Player PK A95X ürünün l... Mesaja git »
X96 Android 6.0 TV Kutusu 2 GB RAM 16 GB+Klavye başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
130tl klavyesiz fiyatı... Mesaja git »
Ankaradayım..Burada bir arkadaşınız varsa test edip kontrol eder elden satış yaparım..... Mesaja git »
iptal başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
iptal... Mesaja git »
[SIFIR] Ulefone Power 3S (6350 mah, 4 gb/64 gb) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
★★★ Şarjım Bitti Derdine Son! ★★★ 6350 mAH'lık Sony bataryasıyla 4 güne varan kullanım süresi sunan UleFone Po... Mesaja git »
SATILDI - PS3 Slim 120GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
İyi günler arkadaşlar Satılık Maksimum 450 tl yi geçmeyecek şekilde PS3 arıyorum. Kırık olmayacak. En az 320 gb. Yanında oyunu olması tercihimdir. Sis... Mesaja git »
DİKKAT "sexbomb06" SERDAR GÜZEL DOLANDIRICI DİKKAT başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bu Şahıs Mustafa adında ve hafif telefon da özürlü gibi konuşan bir kişi. Eryaman Güzelkent civarında oturuyor...Bir ilanından şüphelendim. Mesaj attı... Mesaja git »
Migros full hd projeksiyon 399 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
400tl harcayıp gözlerinizi bozmayın Full Hd değil cihaz Bu parayı verene kadar LGPG60 modelini ikinci el 550_650 arası bulabilirsiniz 30.000 saat lamb... Mesaja git »
Ps4 kırılma işlemi nasıl yapılır başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Şuan Ps4 için kırma işlemi yok. İNTERNET bağzı sitelerde yazı ve videoları var kırıldığına dair Ama şunu hiç görmedim Ps4 kırma işlemini yaptıktan son... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Seradonin

Darkzooker

Takım_Tamam

FiratSenenn

spawn3434
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141