Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chnn
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dün sorc olarak başladım ben de 4 arkadaşımla birlikte. Oyunun başı kolay ancak ileride dungeonlar vs. için eklemek isteyen varsa, Yaş:32 PsnID: C... Mesaja git »
Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
amazon.com 'dan ps4 pro 400 usd ye alınabiliyor vergi&kargo dahil diye görüyorum adresle login olarak baktım. Daha önce buradan bir siparişim olmadığı... Mesaja git »
SIFIRDAN FARKSIZ BANDROLLÜ DIABLO 3 PS4 55TL başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Oyun satıldı mı yoksa duruyor mu? Satılmadıysa tel alabilir miyim... Mesaja git »
DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
digitürk'ün kendi sitesinde görebilirsiniz. hala reklamı dönüyor ancak düne kadar geçerliydi, o yüzden link'e basılınca anasayfaya atıyor. istiyorsanı... Mesaja git »
DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
merhabalar kredi kartı peşin kampanyası ile digitürkten Turksat alırsak giriş paket+şampiyonlar paketi 540 TL + 1 sene HD 72 TL = 612 TL ye geliy... Mesaja git »
kod varsa ben de alabilir miyim? teşekkürler.... Mesaja git »
TTNET FIBER İNTERNET (FIBERNET) ANA KONU / SSS / KULÜP başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Arkadaşlar TTNET Netlimitsizden TTNET Fibernet'e geçmek istiyorum. (20mbps'ye kadar) şimdi yeni Fibernet kullanıcısı olacağım için http://www.ttnet.co... Mesaja git »
Über bosslara 4lü party olarak girelim... başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bLaQ#2426. mp6-7 için ekleyebilirsiniz.... Mesaja git »
D-Smart Modül yardım konusunu başlattı (5 yıl önce)
Merhaba, haftasonu nebutv'nin kampanyasından 1 yıllık dsmart üyeliği satın aldım ancak kendi modülü ve kartıyla dsmart'ı çalıştıramıyorum. Samsung B80... Mesaja git »
Order & Chaos Online Hakkında Herşey[Resimler Eklendi] başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
EUROPE / Hall of Blade lvl 60 elf ranger nick: Quaresma aynı serverda olan varsa ekleyebilir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.096